Wpis z mikrobloga

szefowie innych shitów nie kłócą się z CZ.


@public_html: Więc to po prostu jego prywatna wojenka, niech nie udaje że jest zatroskany o legitność shitów których ma setki.

@BeCometA: A masy airdropów jakichś gówno wartych tokenów EOSa które na binance można było dostać, tylko żeby frajerzy trzymali EOSy i ich nie sprzedawali? Nie pamiętam już dokładnie, ale była cena Binance za te airdropy :D Ile z nich jest
  • Odpowiedz
  • 0
@cyberpunkbtc zauważyłem, że często jak odnosisz się do sprawy, to zasłaniasz się pamięcią. Ta jednak jest mylna i już kiedyś przyłapałem Cię na szerzeniu nieprawdziwych informacji.

Poruszajmy się po faktach, linkach, wypowiedziach, a nie po "nie tajemnicach", "nie pamiętam" i innych takich.
  • Odpowiedz
@public_html: Mi to się osobiście marzy taki globalny ostracyzm w stosunku do Craiga. Ten człowiek nie powinien być nigdzie zapraszany. Ze względu na to co zrobił, robi (właśnie te pozwy) i co mówi (Faketoshi) zasługuje by być personą non-grata w świecie krypto. A wraz z nim wszystkiego jego projekty. Mam gdzieś czy binance ma 500 par coinów, ważne, że jako jedna z największym giełd nie ma u siebie projektu tego
  • Odpowiedz
@xinn: Inni cwaniacy są ok?

Poruszajmy się po faktach, linkach, wypowiedziach, a nie po "nie tajemnicach", "nie pamiętam" i innych takich.


@BeCometA: Nie zasłaniam się, po prostu nie pamiętam stawek bo nie interesowało mnie to, blisko rok temu. Ale były, zaprzeczysz temu że binance brało hasj za gówno warte airdropy tokenów do niczego? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przecież binance słynie z tego że ma
  • Odpowiedz
  • 0
@cyberpunkbtc zdelistowali wyjatkowy syf, nie tylko dlatego ze to szit, ale za całokształt, a Ty jeszcze się ich czepiasz. Wychodzi na to że źle zrobili. A że dopuszczają handel szitami? Hej to giełda, to jest ich robota.
  • Odpowiedz
@BeCometA: @xinn: Macie przykład, jeden z dobrych projektów. Grin. Żadnego premine, żadnego ICO. Brak środków na marketing, kupowania filmików u YouTuberów i innych form naganiania w social mediach.

Dlaczego wspaniałomyślny Cz. nie listuje grina? Coś nie tak z tyjm projektem? Wręcz wybija się wśród całego gówna które zalały krypto. Prawie nikt go nie listuje, dlaczego? Bo nie ma za co się wkupić? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Dajcie spokój, każdy doskonale wie że o hajs tu chodzi i tylko o to. Grina to dorzucą dopiero
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Inni przynajmniej nie starają się przekonać całego świata, że są Satoshim. Zresztą, z podobnego względu nie znoszę np. Rogera. Celowe wprowadzanie ludzi w błąd po to by tylko opchnąć jak najwięcej bcasha pod płaszczem Bitcoina również zasługuje na ogromną krytykę.

O właśnie, tak mi się przypomniało, ciekawe czy Gavin Andresen wciąż przekonuje, że Craig to Satoshi xD
  • Odpowiedz
@BeCom Macie przykład, jeden z dobrych projektów. Grin. Żadnego premine, żadnego ICO. Brak środków na marketing, kupowania filmików u YouTuberów i innych form naganiania w social mediach.

Dlaczego wspaniałomyślny Cz. nie listuje grina? Coś nie tak z tyjm projektem? Wręcz wybija się wśród całego gówna które zalały krypto. Prawie nikt go nie listuje, dlaczego? Bo nie ma za co się wkupić? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Dajcie spokój, każdy doskonale wie że o hajs tu chodzi i tylko o to. Grina to dorzucą dopiero jak zyska popularność
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc:

Dlaczego wspaniałomyślny Cz. nie listuje grina?


Sam sobie odpowiedziałeś, bo nie ma wystarczającej popularności albo nie zapłacili. Dla giełd dodanie nowego coina to koszt. Szczególnie, jeżeli bazuje na jakimś nowym protokole. Przecież to nie są fundacje pro bono...
  • Odpowiedz
iekawe czy Gavin Andresen wciąż przekonuje, że Craig to Satoshi xD


@xinn: Przecież on nie przekonywał, tylko dał się złapać (jak masy ludzi) na ten podpis kluczem satoshiego. Po prostu nie wiedział że ten klucz był upubliczniony. Przestań ściemniać.
  • Odpowiedz
Sam sobie odpowiedziałeś, bo nie ma wystarczającej popularności albo nie zapłacili. Dla giełd dodanie nowego coina to koszt. Szczególnie, jeżeli bazuje na jakimś nowym protokole. Przecież to nie są fundacje pro bono...


@xinn: No ale właśnie o to się toczy tutaj dyskusja. Ja doskonale wiem dlaczego tak jest. To przedstawiciel Binance tu mydli oczy że Binance nie wspiera scamów i że przywiązują wagę do tego co jest legitne :D Tylko
  • Odpowiedz
Tak. Należało się. Za rozbicie społeczności Bitcoina w bardzo nieprzyjemny sposób, kłamanie oraz fałszowanie rzeczywistości. Craig zrobił więcej złego niż dobrego dla wizerunku kryptowalut.


@xinn: @BeCometA: @public_html: @o_40855: @goly8622: @Manah: Gdyby to było powodem tej decyzji to nigdy by nie wprowadzał tego syfu do obrotu. Plusujcie tą tanią ściemę. Zdelistował to tylko dlatego że się sfochował na Craiga. Wcześniej mu jakoś nie przeszkadzało że kłamie, fałszuje rzeczywistość i robi wiele złego dla krypto. Żałosne #!$%@?. To nie miało nic wspólnego z tym delistowaniem.

BINANCE
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: A co mnie to obchodzi czy wiedział czy nie wiedział. Jako jedna z prominentnych figur w świecie krypto powinien być powściągliwy w wygłaszaniu publicznie takich rzeczy i to w dodatku na największej i najważniejszej konferencji (Consensusie).

BINANCE BYŁA JEDNĄ Z PIERWSZYCH GIEŁD KTÓRA LISTOWAŁA SV PO FORKU :DDDDDD

$$$

Zdelistował to tylko dlatego że się sfochował na Craiga.

Hej... Ale my to wiemy...
  • Odpowiedz
@xinn: Ale ja się nie odnoszę do tego co zrobił Craig. Ty myślisz że ja bronię Craiga, albo nie wiem kim on jest? Sam przed nim ostrzegałem. Chodzi mi tylko o ten tekst, bo nie ma on nic wspólnego z rzeczywistością:

Tak. Należało się. Za rozbicie społeczności Bitcoina w bardzo nieprzyjemny sposób, kłamanie oraz fałszowanie rzeczywistości. Craig zrobił więcej złego niż dobrego dla wizerunku kryptowalut.


Binance była czwartą giełdą która
  • Odpowiedz
no właśnie ciekaw jestem skąd masz takie informacje w pamięci więc z chęcią zobaczyłbym źródło, bo ja o niczym takim nie wiem, ani nie słyszałem.


@BeCometA: https://www.google.com/search?q=eos+airdrops+binance&spell=1&sa=X&ved=0ahUKEwjpw5qEv9LhAhUxUxUIHRdUCBsQBQgqKAA&biw=1280&bih=917

Jeżeli chodzi opłaty za to, to naprawdę nie będę szukał tego. Binance wspierało EOS z ich airdropami. I nie bierz mnie tu żebym ci dał linka do czegoś co przeczytałem gdzieś prawie rok temu i nie przywiązywałem do tego wagi, bo ciężko to
  • Odpowiedz