Wpis z mikrobloga

@Hubertosik: dobra, połowę obejrzałem i średnio twój opis rozumiem. Kolejny raz Brett jest outcouched, w dodatku nei umie się adjustować. #!$%@? jonathona do rotacji, granie Embiidem daleko od kosza, kiedy cegłuje na potęgę, a na pump fejki w PO nikt się nie nabiera, to idiotyzm.

nie wiem gdzie tutaj brak umiejętności, czy charakteru
tez nie bardzo próbował cos gra 1 vs 1.


@Hubertosik: na początku nie próbował? Potem Brett go odsunął od kosza.

co u Simmonsa? Przecież typ wspomina o tym, że ustawili przeciwko niemu ścianę, czyli nie mógł wjeżdżać pod kosz, a rzuty kontestowali.

Reddick odcięty, trudne pozycje dla Harrisa, no i generalnie #!$%@? Bretta z line upami/akcjami.

No a dalej, mówimy o meczu, gdzie Nets rzucali 11/26 za 3, podczas, gdy Sixers
@Hubertosik a wszyscy sie smiali ze mnie i pisali ze Simmons zajebisty grajek duzo robi broni rozdaje przeglad pola no kompletny gracz, ktoremu brakuje w koszykowce jednej najwazniejszej rzeczy: rzutu xD i tak tym sposobem mega efektywny kolo jest bezuzyteczny i dostaja z bruklinem xD jakikolwiek lineup z simmonsem w parze gdzie nie maja przynajmniej 3 shooterow to strzaly w kolana i sie jeszcze skonczy seria sweepem i simmonsy pojada na ryby
@Hubertosik no dlatego napisalem liczbe mnoga bo nie chodzilo mi konkretnie o Ciebie ale caly tag wychwalajacy Simmonsa w wiekszosci ze po #!$%@? mu rzut xD przeciez jest wszechstronny, kiedys sie nauczy xD tylko bedzie dostawal od plackow bęcki co roku w PO
@Hubertosik: mowiłem że 76ers przegrali przez rotacje trenera a nie że "Ben nie rzuca" to Ty swoje

Od czasu jak wyleciał z rotacji śmieć J.Simmons to 76ers kręcą kosmiczne cyferki w ofensywie nawet z Benitem