Wpis z mikrobloga

Miałem wczoraj urodziny, a że nikt nie da ci tak dobrego prezentu jak ty sam to postanowiłem zrobić właśnie sobie taki prezencik ( ͡º ͜ʖ͡º)
iMac 27" kawał skurczybyka, piękna maszyna, w dodatku ekran 5k rozwala na łopatki że nie ma co zbierać. Kilka dni użytkowania, ale na razie wszystko ładnie i bezproblemowo działa. Mój poprzedni kąkuter już nie dawal rady, brak SSD to była dla niego katorga.

Generalnie dla mnie wygląda świetnie, nie tylko jako sprzęt elektroniczny ale nawet i jako mebel. Dobrze wygląda na takich minimalistycznych biurach choć ja nie jestem aż tak dobry w te klocki :)
Fajny, cieszę się bardzo i na pewno nie żałuję zakupu

#apple #imac #macos #chwalosie #urodziny #pokazprezent
seeksoul - Miałem wczoraj urodziny, a że nikt nie da ci tak dobrego prezentu jak ty s...

źródło: comment_FLLw8Fh5gESioZrXpN6N2IBs0MVfi0vn.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@bocznica: też śmieszna sprawa, bo chciałem kupić w MM coś takiego, spytałem się pracownika gdzie się takie zaślepki, a ten wyjął z kieszonki i mi dał :D tyle wygrać
  • Odpowiedz
@seeksoul: Jak wygląda nawigowanie przy rozdziałce 5k? Monitorek wygląda zajebiście i tak pewnie też działa, ale nie wyobrażam sobie tego xD W pracy mam 2560x1440 i to już jest taka rozdziałka gdzie musiałem sobie delikatnie przyzoomować większość stron itp. bo #!$%@? widziałem xD
  • Odpowiedz
@nn1upl: szczerze mówiąc to jest okej, no fakt, trochę mniejsze wszystko, ale jakoś całkiem szybko się przyzwyczaiłem ;)
tym bardziej, że dużo rzeczy mozna ogarnąć skrótami klawiszowymi
  • Odpowiedz
@seeksoul: mam takiego warjata w pracy i szybko się do niego przekonałem, dla mnie jako grafika retina jest mokrym snem xD a jak odpaliłem na niej oryginalną kopię photoshopa (po 10 latach piracenia) to popłakałem się normalnie. szkoda, że w domu lubię jednak pograć w jakieś FPSy czy inne gierki, bo normalnie brałbym drugi taki egzemplarz do dome.
  • Odpowiedz