Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirki błagam niech mi ktoś pomoże bo mnie szlak trafi, próbowałem już chyba wszystkiego i dalej nie idzie pograć.

Wyobraźcie sobie że wbiłem g2 na klawiaturze a na padzie gdzie powinno być niebo lepiej nie da się normalnie grać, ledwo wbiłem g2 i to po jakichś męczarniach. Nie mam pojęcia o co z tym #!$%@? chodzi po prostu po przęłączeniu się na zawodnika on się zachowuje jakby miał 2 worki cementu na plecach za nim ruszy do piłki rywal robi dwa podania i jest pod moim polem karnym a mnie szlak trafia.

Widzę że coś jest ewidentnie nie tak , nie wiem czy grą czy z padem czy o co chodzi, po prostu żaden pressing jest nie możlwy a ja już mam dość zawodnicy nie potrafią piłki zabrać w 50% przypadków przebiegają obok rywala.

Co jest do #!$%@? nędzy. Do kogo #!$%@? napisać czy coś żeby mi pomogli bo mnie po prostu #!$%@? .

Przeinstalowałem fife, przeinstalowałem origin , nie pomogło, sterowniki do pada od x1 najnowsze, sklalibrowany, zmapowany #!$%@? nie wiem , #!$%@? mnie strzela.
#fut
  • 24
@n4z90: Tzn, tylko takiej chińskiej podróbie od x1 na początku fify ale tam była analogi #!$%@? i go wymieniłem na . Grałem wcześniej na padzie od x1 tak samo i byto to samo , to jest drugi pad bo tamten mi upadł zachaczyłem nogą o kabel i #!$%@?ął o meblościankę i się uszkodził prawy analog.
@Fifi7: A jakie masz ustawienia gry odnośnie automatycznego przełączania się zawodników? Ja zauważyłem, że mam mega problemy jedynie przy przełączania zawodników, prawą gałka praktycznie nie da się zmienić na tego którego chce, a przyciskiem muszę czasem klikać po 2 razy, żeby zatrybił, że chcę zmienić zawodnika na innego.
@gosolution: @n4z90: Tu masz rację, że najczęściej to właśnie wina połączenia z serwerami EA. Miałem czas na grę w LW w piątek i niedziele popołudniu i w oba te dni były delaye uniemożliwające normalną rozgrywkę.
@n4z90: Wspomaganie ruchów: brak wspomagania, przełączanie ręczne. Sprawdzałem to już na każdy możliwy sposób i to nie w tym problem. Problem polega na tym że jak już się przełączę na tego zawodnika którego chce to zanim on się zbierze do piłki to już dawno jest po wszystkim, normalnie jakby miał dwa wroki cementu na plecach.

@gosolution: Ping na serwerach ea 40-50 sprawdzałem , przeciwnik jakoś normalnie może grać i jego
@Fifi7: on ma szybsze połączenie z netem, mniej straconych pakietów i on gra normalnie. Programiści EA zoptymalizowali algorytm tak, że jak masz wolne połączenie to dla oka gra chodzi płynnie ale część informacji nie jest odbierana przez serwery EA. Wtedy obrońcy dziwnie się zachowują, piłkarze nie wychodzą na pozycje ponieważ gra wie jedynie gdzie jest piłka, reszta piłkarzy jest przezroczysta.
@Fifi7: Z Twojego opisu po zachowaniu zawodników wynika, że to wina słabego połączenia Twojego lub serwerów EA. W ten weekend miałem spory delay i również zawodnicy biegali z workiem cementu tak samo u mnie jak i u przeciwnika.
@gosolution: Napiszę jeszcze może do ea i opiszę im ten problem, jak masz rację to dziękuję im za ten zajebisty produkt. Szkoda tylko że wszystkie inne gry online działają bez opóźnień na speedtescie mam ping 9 grając w coda mam ping 30, tutaj ping 40-50 a #!$%@? grać się nie da . #!$%@? gówno. Szkoda gadać.
@gosolution: Z tym że to mi się nie zgadza bo na klawiaturze grałem i gości cisnąłem nonstop pressingiem sprint + odbiór lub bez sprintu żadnego używania kontroli tempa i normalnie zawodnicy reagowali i zabierali piłki , jedynym problemem było bieganie bo wiadomo że na klawiaturze nie da się jak na analogu we wszystkich kierunkach. Dlatego #!$%@? widzę ten #!$%@? problem.
@Fifi7: ping to nic innego jak request -> response. Masz taki duży bo serwery EA tak odpowiadają, zgraniają taki hajs a nie mogą ogarnąć serwerów na poziomie. Mi w tym tygodniu strasznie grało się w LW, opoznienia były masakryczne. Tydzień temu tak nie było,
@gosolution: No ale jak wytłumaczysz że na klawiaturze #!$%@? bez używania kontroli tempa zawodnicy ustawiali się normalnie jak robiłem pressing to panikowali rywala na padzie to jest nie możliwe bo każda próba pressingu kończy się ogromnymi lukami , na klawiaturze wbiłem 17-13 a na padzie nie teraz to samo ledwo 17-13 i to tryhardujac , to nie jest normalne.
@Fifi7: a i jeszcze jedno. Na pewno zdarzyło się Tobie, że sędzia doliczył 2 minuty a grałeś 4-5 minut. Pakiety sychronizowania czasu nie doszły do serwerów EA lub z dużym opożnieniem i tak mecz sobie leciał. Za
@gosolution: Zdarzyło się, owszem. Jednak chyba nie słuchasz tego co do Ciebie piszę. Dziś nie mam czasu ale jak znajdę czas to #!$%@? zagram na tej #!$%@? klawiaturze znowu i zobacze czy dalej to samo.
@Fifi7: kontroler nie ma znaczenia. Grałeś to innym czasie, na innym połączeniu. Jeżeli gra strasznie zamula to musisz wylogować się z fify i zalogować ponownie. Wtedy masz szanse dostać się na inny serwer EA, mniej obciążony. Oczywiście jest jeszcze handicap. Kiedyś myslałem, że handicap jest tylko przez połączenie ale niestety nie. EA i ich wyrównywanie szans :((
@Fifi7: jeszcze możę być tak, że każdy mecz odbywa się na innym serwerze i to może tłumaczyć, że w jednym meczu działa pięknie a drugim już inaczej. Gdyby tak wyciekł kod fify to byłoby coś pięknego:)
@gosolution: Dobra ogarnąłem i jest git. Przeinstalowałem całe origin usunąłem z systemu wszystkie pliki z rejestru i śmiga. Teraz już tylko będzie #!$%@? na delay o którym piszesz i oto że oddaje 15 strzałów w bramkę przeciwnik 3 i przegrywam 3:2 xd