Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Szukam pracy/stażu jako Junior PHP Developer/Backend Developer we Wrocławiu.

Krótko o mnie: student informatyki (6 semestr), znam PHP (Laravel) i trochę NodeJS. Dawniej pisałem jakieś mini projekty w C++, Pythonie czy Javie (ale piszę to tak informacyjnie, bo chcę pisać głównie w PHP). Lubię się z Linuxem. Ogarniam w bazy danych (MySQL). Pracowałem z dockerem. Znam Gita. Oczywiście HTML + CSS. Mam kilka certyfikatów Cisco. Jestem technikiem informatykiem.

Z takich większych projektów to jestem devem w @RepublicOfSimracers (www), a w zasadzie to jestem współtwórcą obok @spike200 całej webaplikacji (Laravel, jQuery, MySQL, PostgreSQL) oraz twórcą Discordowego bota (NodeJS).

Więcej informacji chętnie udzielę na PW.

Miło by było znaleźć jakiś Software House do którego mógłbym dołączyć. Mógłbym zacząć od lipca.

Jeśli ktoś pracuje w takiej lub sam prowadzi jakaś firmę i uważa, że mógłbym się do niej nadawać to będę bardzo wdzięczny za jakieś informacje na PW.
#wroclaw #praca #szukampracy
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@anonim1133: Nie miałem, ale do lipca mógłbym się nauczyć.
Nie, mamy prywatne repozytorium (konkurencja nie śpi), mogę Ci opisać mniej więcej jak rozbudowany jest to projekt. Jeśli bardzo chciałbyś zobaczyć do kodu to musiałbym pogadać z chłopakami, coś tam chyba trzeba wtedy podpisać albo prywatnie z mojego komputera bym ci pokazał.
  • Odpowiedz