Wpis z mikrobloga

@Herubin: Patrząc na to co mówi i robi Gwiazdowski z otoczeniem zaczynam mieć szurze myśli... To chyba naprawdę jest pisowska kontra na szur-federację.
Do tego 'bezpartyjni', którzy dziwnym trafem ostatnio stali za plecami Kukiza.
  • Odpowiedz
@Socyn: Gwiazdowski na moje nieświadomie też. Nie mam wątpliwości co do tego, że on na koalicje z PiS chętny by nie był ale to całe zaplecze które na nim się wybija to już inna para kaloszy.
  • Odpowiedz
@Herubin: Gwiazdowski jest w radzie nadzorczej Polsatu, którego szef, Solorz, kuma się z PiSem. Więc ewentualna współpraca z PiSem nie powinna być przed nim tajemnicą, bo pewnie dostał błogosławieństwo od Solorza.
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: A co dopiero Konfederacja ktora idzie ramie w ramie z Kukizowcami jak Liroy i Wilk. Przystawka PiS jak nic. Do tego skrajni konserwatysci i narodowi socjalisci, ktorych PiS wspiera i ktorych kolega jest wiceministrem cyfryzacji. Kto jak kto ale jezeli ktos sie z PiS ma ukladac to Konfederacja jest duzo blizej.
  • Odpowiedz
@za-co: Oczywiście, że duża część Szurii by legła do PiSu i czym nie-kucy byłoby więcej tym ten odsetek byłby większy. Nacjonaliści to jednak znacznie trudniejsi koalicjanci niż ludzie pokroju Kukizowców. No i własnie podejrzewam, że będą grali na wspólny start w wyborach Kukiza i Gwiazdowskiego.

Kukizowi zresztą PiS zebrał podpisy do PE...
  • Odpowiedz
@public_html: Nie tylko on. Palade też o tym wspominał choć nie wprost "ciekawe jak się czują członkowie PiS zbierający podpisy na kogoś innego" czy jakoś tak. Z paru źródeł i tych wewnątrz partii i tych publicznych informacje spływały.
  • Odpowiedz
@Herubin i weźcie mi powiedzcie, że to nie jest prawdą, że nie ma na kogo głosować... Na kogo ma zagłosować osoba posiadają RiGCz? Mam wolnorynkowe poglądy i dość liberalne również w sferze obywaczajowej. Nie ma takiego ugrupowania w Polsce
  • Odpowiedz