Wpis z mikrobloga

@2phonepiotrus: 0:39 taki autotune że ja jebe, aż się tego słuchać nie chce. Nawet Linkin Park korzysta/ł z autotune ale bardziej dla echa lub multi vocalu, a tutaj audiotune dla audiotune chyba tylko po to aby była spora różnica z tym a live xDDD

A na 2:09 kręci się jak typowy seba który chce się #!$%@?ć, nie słucham muzyki na yt jak już to na spotify i chciałbym zadać pytanie -
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: 2019 rok a ludzie dalej żyją w przeświadczeniu, że śpiewanie "na sucho" to jedyna słuszna forma, bo jak sobie edytujesz głos cyfrowo to już mlask mlask oszustwo, ja #!$%@? xD

Teledyski są takie jakie wymarzy sobie artysta. Jak słusznie zauważyłeś, nie jesteś zmuszony do ich oglądania #spotify
  • Odpowiedz
"na sucho" to jedyna słuszna forma


@2phonepiotrus: Kiedy pisałem o śpiewaniu na sucho ? Podałem dobry przykład gdzie audiotune jest obecny, ale jednocześnie jak jesteś na live to nie masz miny #!$%@?.jpg no bo przecież inaczej brzmiał studyjnie a inaczej na live ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@2phonepiotrus: Tutaj Ci wysyłam kilka wersji acapelli o które mi chodzi. Sam nie mam nic do audiotune ale jeżeli ktoś z tym przesadza to nie jest to za fajny efekt
Burn it down
Faint
In My Remains

Nie żebym był jakimś fanboyem ale przynajmiej na live nie lecą w #!$%@? tak samo jak Green Day itd. (jak dla przykładu despacito na polsacie jak leciał na backu xDD)

Teledyski są takie jakie
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: autotune nie audiotune. Nie każdy efekt nałożony na wokal to autotune i jakiś pogłos to też nie koniecznie autotune a to co podesłałeś to na pewno nie autotune, nie ma tam żadnego pitch correction. To jest już paranoja bo czasem muzycy po prostu sobie nakładają kilka warstw wokali na siebie a potem przychodzą tacy geniusze i płaczą, że to ten straszny autotune xD

ale jeżeli ktoś z tym przesadza to
  • Odpowiedz