Wpis z mikrobloga

#gory #tatry #zakopane
Ej co robić w zakopcu jak kolejka na gubalowke nie działa? Jestem z różowym i synem 1,5roku i żadne szlaki piesze i morskie oka nie wchodzą w grę. Krupowki dziś zaliczyłem, basen hotelowy tez. Mam auto i mogę gdzies podjechać.
A wyglada to tak że młody spi w dzień. Od 13 do 15 i teoretycznie lepiej aby spał w łóżku a nie w aucie. Z hotelu mogę wyjsć o 9. Jakieś fajne atrakcje? Pogoda ma być słaba.
  • 28
  • Odpowiedz
@shadowsof2: #!$%@? sie. Przyjechałem tu bo jest fajny hotel z infrastruktura dla małego dziecka.
Tyle świata ostatnio zwiedziłem ze zatęskniłem za Januszami i grazynami.
  • Odpowiedz
@Badyl69: Dziecko 1,5 roku. Widziało wszystko? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sorry może jestem #!$%@? ale ja pierwsze podróżnicze wspomnienia mam z wieku ok. lat 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przygotuj się na pokazywanie od nowa.
  • Odpowiedz
@Anaheim: nie No wiem ze brzmi to śmiesznie ale był nad morzem, w lesie, nad jeziorem, nad oceanem. Leciał samolotem 11, razy płynął statkiem 4 razy i myśląc o krótkim urlopie padło na góry.
Wiem ze guzik zapamięta na stare lata ale teraz juz jest na tyle kumaty ze wie co to samolot morze piasek itp... a gór nie widział a ze jest książka o piciu co jedzie w góry...
  • Odpowiedz
@Anaheim: Heh. Spokojnie. Jest zdecydowanie bardziej rozwinięty niż 99% równieśników. Ocean widział z poziomu plaży, zabawa muszelkami wielkości dłoni na wyspach coocka jest bardzo rozwojowa. Bieganie po czarnej plaży wulkanicznej szerokiej na kilka kilometrów i długiej na kilometr? Super zabawa, Zoo w Auckland tez bardzo mu sie podobało. Lot samolotem? Fajna sprawa jak lecisz emirates i masz miejsca w pierwszym rzędzie. Cały czas jest fanem samolotów. A ze ja albo różowy
  • Odpowiedz