Wpis z mikrobloga

#informatyka #komputer #komputery Kupiłem przełączkę z VGA na displayport, bo niemam wejścia VGA. I na tym monitorze tak jakby połowa ekranu jest przeusnięta w prawo, do tego windows wykrywa go jako 1 monitor, a jest monitorem nr 2 (dodatkowym) jak to naprawić? Dodam więcej, windows wykrywa go jako monitor 1 czyli gra w #leagueoflegends kończy się na tym, że gram na połowie ekranu. A gdy ustawię 1600x900 czy jakoś tak, to mam pełny ekran, ale oczywiście jest niewyraźny.
y.....w - #informatyka #komputer #komputery Kupiłem przełączkę z VGA na displayport, ...

źródło: comment_vv9EGgo0GzWHxWmWTroGib9lI6Uxeffw.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@yellowshadow doktor quin pavilion się skoczył :) potrzebujesz IMHO przejściówke DVI dsub często do grafik dorzucali i powinno śmigać, masz tylko 1 monitor czy więcej?
  • Odpowiedz
@yellowshadow kolejność wykrywania jest na sztywno mam tak na gtxie pod DVI mam monitor pod hdmi tv i monitor jest 2 a tv 1 i dupa, biosu i boot na monitorze nie zobacze mam ustawione klonowanie, jedynym obejściemjest csm w biosie ale nie mam os na uefi. Szukałem czytałem myślałem o modowaniu biosu od gtxa ale nic to nie da po prostu Nvidia tak sobie wymyśliła kolejność. Mam na gpu wyjścia dwa
  • Odpowiedz
@cysiekw: naprawione, n iewazne:D co prawda menu nie widzialem na monitorze, bo byl ekran w prawo "przesuniety" ale kliknalem kilka razy w wszystkie przyciski i sie dopasowal, dobra jest git
  • Odpowiedz
@yellowshadow: no znacząca, po co taka karta przy monitorze, który nie wyrabia się przy klatkarzu jaki karta jest w stanie zapodać? :d
Monitor też może bottleneckować moim zdaniem. Zanim kupiłem 165 Hz Asusa nie miałem takiego zdania jeszcze xd
  • Odpowiedz