Wpis z mikrobloga

Na prawdę chciałbym grać w tę fife ale czasem się po prostu nie da, serio. Odkąd obejrzałem ten filmik o delayu to teraz widzę wszystkie swoje problemy , problemem nie jest moja gra tylko to że w czasem przez to nie da się grać, dla przykładu rano płynny gameplay gra sprawia frajde, po południu już w porze obiadowej gameplay tragiczny a teraz to już w ogóle komedia, grać w obronie się po prostu nie da zawodnik którym steruje jak i ten którym steruje AI jest opóźniony , obrońcy tworzą luki istna katorga, cieszę się przynajmniej że widzę kiedy nie da się grać, wtedy wyłączam fife i oszczędzam sobie nerwów.

To jest po prostu nieporozumienie.

Ktoś może wie czy da się sprawdzić swój ping na serwerach EA? Jak tak to może dać linka czy napisać co zrobić?

Internet mam radiowy ale odkąd go mam to nie narzekam, gram też w CODa lagów nie ma, ping 30. Więc nie sądzę żeby to było z mojej winy. Przykra sprawa bardzo bym chciał żeby to naprawili i można było zagrać kiedy ma się ochotę a nie tylko wtedy kiedy serwery na to pozwalają. Dramat , te wszystkie narzekania ludzi jak ktoś to czyta że wylewy itd to wiedźcie że to nie wasza wina tylko wina #!$%@? obciążonych serwów.
#fut
  • 12
@AgentBroda: No ok , nie wykluczam tego. Dlatego napisałem o sprawdzenie pingu swojego na serwerach ea. Jednak ten problem jest i to jest niepodważalne , tysiące osób narzeka na całym świecie.
@Fifi7: Dziś popołudniu również był ten problem z delayem. Aż wyszedłem w połowie pierwszego meczu, w drugim to samo było. Dograłem do końca, wygrałem mecz i wyłączyłem grę, bo takie opóźnienia, że nie sprawiało to przyjemności. Platforma PC.
@ElCazador: Na monitorze gram, ale nie przesadzajmy , przecież widzę gdzie leży problem właśnie po obejrzeniu tego video wyżej wszystko widać jak na dłoni i wiem kiedy nie da się grać tzn lepiej nie grać bo gra działa ale to jest jakiś ping pong , obrona się rozstępuje co tu tłumaczyć każdy wie o co chodzi.

@n4z90: Dokładnie tak, ja też pc i ta sama sytuacja. Wystarczy obczaić to video
@Fifi7: No właśnie dużo sytuacji z tego filmiku, np prime Cruyff nie potrafi przyjąć prostej piłki i mu odskakuje. Ale widziałem również, że przeciwnikowi bardzo ciężko się grało i zawodnicy bardzo dziwnie reagowali. Serwery EA to żart, jeżeli na konsolach jest tylko gorzej to serio nie wiem dlaczego dalej kupujemy ten produkt. Ja już na pewno nie kupie kolejnej edycji.
@n4z90: No dokładnie, tak no ja też 1 mecz przegrałem 2 wygrałem i wyłączyłem , to w obie strony działa i wygrywa ten kto lepiej sobie radzi przy takim delayu , ja nie mam żadnej przyjemności z gry w takich warunkach, te bramki strzeliłem robią 5x la krokiete bo inaczej to się nie dało jak zawodnik nie umie piłki przyjąć a co dopiero akcje wyklepać.

Dramat , ogólnie to jak jest