Wpis z mikrobloga

@lewy__sierpowy: to jest marsz niepodleglosci, na ktory moze przyjsc kazdy, gej, hetero, kobieta, mezczyzna, czarny, bialy, kolorowy czy ciapaty, jedynym warunkiem jest szacunek do naszego kraju

pewnie ekipie z lewej i prawej strony ciezko to pojac ale im generalnie wszystko co zwiazane z mysleniem ciezko przychodzi
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: potrafisz podać jakiś przykład? I drugie pytanie: zakładając, że jest tak jak mówisz, czy dzieje się to tylko na marszach "lewych" (kimkolwiek oni są)? Oraz trzecie pytanie: dzieje się tak tylko dlatego, że "lewi" mają radar na prawaków i wyczuwają ich czułkami, czy też wchodzą w grę inne powody?
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: czyli nie potrafisz podać żadnego przykładu poza tymi z YouTube, nie masz pojęcia co się dzieje na marszach, których nie widziałeś na YouTube, nie wiesz, jak jest na marszach, gdy nie kręcą tego kamery ludzi z YouTube, nie znasz kontekstu sytuacji, które są pokazywane na filmach na YouTube, które oglądasz, a jednocześnie uważasz, że znasz temat wystarczająco, żeby się wypowiadać?
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: nie wiem. Nie wiem, na jakich marszach byłeś, ani gdzie. Nie zamierzam zresztą o tym dyskutować. Napisałem do ciebie, bo stwierdziłeś że ludzie hetero nie mają czasu na latanie po "debilnych marszach". Wkleiłem zdjęcie największego, corocznego marszu w Polsce. Jeśli masz rację, wniosek jest prosty - idą w nim sami homoseksualiści. Podejrzewam jednak, że nie jest to prawda - w takim razie po prostu wychodzi na to, że pierdzieliłeś trzy
  • Odpowiedz