Wpis z mikrobloga

@Marcinek152: przecież tu nie chodzi o to by tego nie widzieć, za łatwo by było, tak to mogą wyładowywać swoje frustracje i nawzajem lizać się po jajkach „ty, stary ale mu pojechałeś” XDD
  • Odpowiedz
@noctem_corvus: nie, to tylko urojenia kilku wykopków, którzy postanowili mnie w ten sposób obrażać :p niestety, sporo osób uwierzyło im na słowo XDD śmieją się z januszy a sami łykają wszystko jak pelikany xD
  • Odpowiedz
@noctem_corvus: wiesz, oni nawet widzieli moje zdjęcie w stroju kąpielowym to wymyślili że napewno miałam terapie hormonalna oraz bogatych rodziców którzy mi zasponsorowali operacje plastyczne biustu, wycięcie żeber i coś tam jeszcze XDD no szczeka mi opadła szczerze mówiąc XDD
Zobaczyli moje zdjęcie bez makijażu na moim insta i zaczęli pisać ze to pewnik że jestem chłopakiem i oczywiście wianuszek #!$%@? to podłapał i powtarzał w kółko lizać się nawzajem po
  • Odpowiedz
@chrystusie: Aaa, okey spoko. Sam zdjęć nie widziałem, Twojego insta nie mam - bo nie mam go w ogóle :P.
Tak czy inaczej nie widzę powodów, żeby Ci nie wierzyć że jesteś kobietą. A jaki Vipok.ru jest, każdy widzi. Zbierając atencję, trzeba być przygotowanym na większe, lub mniejsze ataki wojowników #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@noctem_corvus: z początku jeszcze próbowałam im tłumaczyć, teraz już mi się nie chce bo już naprawdę wchodzą w pułap ostrych urojeń. Najbardziej mnie śmieszy jak płaczą ze w końcu ich dodałam na czarną i piszą o tym osobne posty xD
  • Odpowiedz
@chrystusie: Chociaż teraz, jeśli zobaczą że wziąłem Twoją stronę, ataki mogą skierować i w moją stronę. Jak coś, to przyjdę po poradę jak sobie z tym psychicznie poradzić - wszak zdajesz się być ekspertką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz