Wpis z mikrobloga

Mirki, #!$%@? może ktoś mi powie co jest nie tak bo mnie już #!$%@? strzela.
Od listopada dzieją się dziwne rzeczy z moim numerem. Nagle w trakcie rozmowy przerywa połączenie, telefon traci zasięg.
Zaczęło się to na xaiomi redmi note 3 i w sieci #virginmobile. Zmieniłem telefon na iPhone XR, nic to nie dało. Zgłosiłem do CMOK #virgin problem to za pierwszym po 2 dniach dowiedziałem się, że jest spoko po ich stronie. Zgłaszam drugi raz, pierwsze prośby o podanie szczegółów dostaje po dwóch tygodniach, potem znów po dwóch. #!$%@?łem się i razem z #rozowypasek idziemy do #plus. Virgin mnie już olało, mimo że podałem listę połączeń przy których przerywało i w jakich godzinach by mogli dokładniej przyjrzeć się przyczynie. W plusie bez zmian, nadal tracę zasięg będąc w miejscu, rozmowy mi rozłącza a od strony plusa też wygląda w porządku i zrzucają winę na słabą infrastrukturę, w centrum miasta?. Co najlepsze, różowy ma również iPhona XR i muszę z jej numeru dzwonić do tych boków bo tam w ogóle nie rozłącza i nie traci zasięgu, mimo że leżą koło sobie a ustawienia są takie same. Spotkał się ktoś kiedyś z czymś takim ?
#plus #virginmobile #iphone #xaiomi
  • 10
@nightkn33: ale w virginie to mógł być problem związany z siecią bo zmieniali platformę. Miałeś nową kartę SIM czy starą?

Na logikę skoro masz teraz plusa to nie powinno być problemu jeśli tel byłby sprawny.
@nightkn33: z deszczu pod rynnę. Z virgin sam uciekłem bo były problemy. Natomiast plus, nie działa dobrze z iPhone. Moja rada, wybierz inną sieć.