Wpis z mikrobloga

Mirki jeśli ktoś szuka zamiennika do terre o wiele lepszych parametrach, to pojawił się w dobrej cenie Montale Red Vetiver za 239zl za 100ml w prostezakupy. Sam zapach długo był niedostępny a jeśli już gdzieś się pojawił to za 400pln+ więc dla fanów ziemi Hermesa którzy nie są zadowoleni z trwałości obecnych wypustów pozycja obowiązkowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
  • 58
@weah: niemożliwe żeby na przestrzeni kilku miesięcy ten zapach był dostępny . Różne montale ale tego akurat nigdzie nie było bo byłem nim zainteresowany i sprawdzałem. Na elnino zobacz ile mają rodzajów tylko nie Red Vetiver. Co do pf to opinia jednej osoby na 100 nie znaczy że nowe wypusty są słabe.
@Yaser: bogatemu to i krowa się ocieli ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jak oceniasz fattana? Podobny do terre edt/edp? Bo montale to kozak sam w sobie i niszczy Hermesa pod względem parametrów
@mekekeke pierwsze wrażenie, nie podoba mi się flakon, ma podstawę trójkąta rownoramiennego z zaokrąglonymi rogami, przez z trafieniem korkiem będzie jak z wtyczkami USB.
Otwarcie jest bardzo podobne do Montale, aczkolwiek mniej intensywnie i ostre, pojawiają się też inne nuty, ale nie potrafię ich nazwać.
To tak na pierwsze 15 minut po aplikacji, nie jest to jednak miarodajny test, bo miałem dziś RV na sobie i po 10 godzinach nadal był wyczuwalny
No kumam. Flakon to tam kij z nim będzie stał za innymi ( ͡° ͜ʖ ͡°) daj bliżej znać jak montale zechce w końcu zejść i będziesz mógł normalnie ocenić tego fattana. Oby dobrze się nosil ( ͡º ͜ʖ͡º)