Wpis z mikrobloga

@Krnabrny_Prebiotyk Byś to miał przyspawane to by ze zderzakiem #!$%@?, lubię takie gadżety i sprawiały mi zawsze przyjemność patrząc na nie, ale za każdym razem gdy byłem na urlopie w Polsce To ktoś #!$%@?ł mi cały samochód, naklejki zerwane, zawieszki zniszczone, jakiś #!$%@? żart że miejsca kogoś na zabawkę za kilka złotych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@v1lk: Właśnie o to chodzi. Często widziałem uśmiechy na twarzach i mialem satysfakcję z maskotki.
@arczer: Być może mały panek. Nie ważne w sumie kto to zrobił, ale fakt że jeszcze niektórzy kierują się myślą "ukradne bo mogę" bez żadnego hamulca wewnętrznego.
  • Odpowiedz
@Krnabrny_Prebiotyk przykre bardzo że ktoś #!$%@?ł, pamiętam jak kiedyś ktoś też posta z chudym dodał, chyba nawet Ty, wtedy obejrzałem wszystkie części to story jeszcze raz xD

Wypadało by w środku trzymać, ale chudy ma wisieć xD
  • Odpowiedz
@arczer a żona lubi koty, i inne takie, raz zostawiła maskotkę i uchylone okno z tylu bo straszny skwar był, wracamy po 5 minutach ze sklepu A tam tylko plusz bo ktoś wyszarpał miśka przez 1cm szczelinę xD

Innym razem, z tylu były łapki kocie odblaskowe, ktoś odkleił w nocy tak starannie żeby móc chyba użyć gdzie indziej xD nawet ślad po kleju był wytarty xD

I coś podobnego do chudego miałem, ale zombie i tak samo ktoś #!$%@?ł, został tylko sznurek ( ͡° ʖ
  • Odpowiedz
@sickonce w zeszłym tygodniu wymieniłem stolik w mieszkaniu, drugi wstawiłem na klatkę bo chciałem to za moment zanieść do śmietnika, taki szklany zniszczony strasznie i porysowany... O jakie moje zdziwienie było jak ktoś to #!$%@?ł po godzinie xD
  • Odpowiedz
@sickonce: u wujka na klatce schodowej jest taka miska, do której ludzie wrzucają niechciane ulotki - inicjatywa jakiegoś sąsiada chyba. I chyba taka miska zginęła parę razy, bo teraz ma napis bodajże "nie kradnij - dziury od spodu"

Ludzie wszystko zabiora xD
  • Odpowiedz