Wpis z mikrobloga

Grałem dawno temu w sa i zacząłem przeglądać yt co tam ciekawego.
Większość to gameplay,mody, jakieś podróbki pogromcy mitów nie dających się oglądać (na pl tylko artKoval coś ciekawego nagrywa )
Ale szukałem nie wiem czego aż wreszcie sobie przypomniałem o jednym twórcy.
O matko długo szukałem by go znaleźć

Kojarzy ktoś może : SzychaK ?

Z tego co pamiętam miał dobrą serie aż 60+ odcinków.

Później karta mu się zrąbała +pewnie brak pomysłów. Ostatnie filmy były o piorunach jak waliły w jego wiosce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj wszystkie filmy usunięte (,)
A bym sobie obejrzał tą serie

https://www.youtube.com/watch?v=6dOwHzCHfgA
I ta piosenka kiedy latał po mapie szukając niczego :D

#gtasa
  • 5
  • Odpowiedz
@cielak44 Miałem z nim kontakt na gg, rozpoczął studia i to pewnie z tego powodu. Dostałem od niego pozwolenie aby (pod jego redakcją) nakręcić filmik który ukazuje krótko dalsze losy bohaterów, ale nigdy tego się nie podjąłem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@FuzzyWuzzy: Fajnie byłoby
ale zadowoliłbym się powrotem starych odcinków lub informacją czemu usunął filmiki.

Te filmiki już stawały się historią starego yt którego coraz trudniej znaleźć :/
  • Odpowiedz
@FuzzyWuzzy: Wiem, że komentarz jest sprzed 2 lat, lecz poruszę wątek po tak długim czasie. Fajnie jakby wrócił z odświeżoną, unowocześnioną wersją serii Pogromców Mitów pasującą w obecne standardy jakości oraz montażu. Legendy starego YT nigdy nie umierają. Namów go do reaktywacji kanału, powrotu na YT. Brakuje w tych czasach dobrej rozrywki. Niech powróci z pełną parą. Ludzie będą w szoku.
  • Odpowiedz