Wpis z mikrobloga

Nie każdy wymyśla na siłę cokolwiek aby tylko zgarnąć wykopy i zdobyć bordo.

jak zwykle nie zrozumiałeś czegoś co nie było wielkimi literami


@sebask: - nigdy statystyki z mirko nie wliczały się w ranking do bordo :> nie przeinaczaj co chciałeś napisac bo się pogrążasz :)
  • Odpowiedz
ale bronic gowno serwisu za wszelka cenę? Dziwna sytuacja.


@plonez80: jasne, że dziwne, ale jest tu coś innego... nie bronię tu nikogo za wszelką cenę, wielokrotnie pisałem co się mi u nich nie podoba. pare dni temu powstała nawet sonda, ktora miała na celu wykazać, ze jednak termometr to nie jest najlepszy pomysł a przy okazji wyśmiałem linkowanie regulaminu w postaci zdjęć do zewnętrznego serwisu. Niestety ale obaj tego nie zauważyliscie
  • Odpowiedz
@widmo82: Ja nie mam na myśli apki tylko chcę najnormalniej w świecie usunąć konto i nie mogę znaleźć. Regulamin nie ma tu nic do rzeczy, po prostu rezygnuję z ich usług.
  • Odpowiedz
@dzieju41:

moze zacznij od przeczytania regulaminu? macie obaj duuuuzy problem ze zrozumieniem najprostszych rzeczy a bierzecie sie za trollowanie i hejtowanie, zbieranie cashbacku, najpierw nauka czytania !

13.1. Z uczestnictwa w Programie Planet Plus Użytkownik ma prawo zrezygnować w każdej chwili bez podania przyczyny i bez ponoszenia z tego tytułu jakichkolwiek opłat, składając stosowne oświadczenie. W celu rezygnacji należy wysłać Operatorowi powiadomienie o rezygnacji na adres e-mail: pomoc@planetplus.com. Rozwiązanie umowy o
  • Odpowiedz
@dzieju41: przed usunięciem danych można skorzystać jeszcze z opcji dostępu do wszystkiego co zebrali, serdecznie polecam.

IX. Informacje o Twoich prawach.

1. Masz prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, w tym do uzyskania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu. Pierwsza kopia jest nieodpłatna. Za wszelkie kolejne kopie, o które się zwrócisz Administrator może pobrać opłatę w rozsądnej wysokości wynikającej z kosztów administracyjnych.
  • Odpowiedz
@sebask: wielokrotnie... znajdz swój wpis starszy niż 5 dni :> Bo wtedy zamarzył Ci się małysz, ale na autora dobrego małysza to jeszcze nie dorosłes :)
  • Odpowiedz