Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło XD

Wyszedłem z uczelni stoję na fajce nagle podchodzi dziewczyna i się pyta czy umiem tańczyć.
No to ja:

jak się napiję to nabieram blasku

I zaprosiła mnie na imprezę rodzinną za miesiąc XD
Wgl beka bo ona miała ze 158cm, 194cm here.
Będzie beka ale idę XD

#wtf ##!$%@? #rozowepaski
  • 55
  • Odpowiedz
@WolfSky aha i dla ciebie to jakies osiągnięcie do pochwalenia się? Zalosne. Podeszla bo jesteś wyższy bo naczytala sie ze do takich sie idzie to znalazla frajera a potem znajdzie se lepszego a ty sie nauczysz życia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Można się nieźle zaskoczyć i kto wie czy rzeczywiście opisywana dziewczyna nie przeczytała tego wpisu


@cat_skeleton: Nawet jeśli przeczytała wpis @WolfSky to niby co takiego złego napisał, że jest niska?
Chyba w tym wieku wie, że jest niska a sama sytuacja na pewno dla niej też była zabawna.
  • Odpowiedz
@m0rgi: Nie, zupełnie nie o to mi chodziło. Mogłaby prześledzić historię jego aktywności na mirko. Tak samo jak opisujesz śmieszną sytuację z pracy, ktoś skojarzy, sprawdzi co piszesz i "O, ten Mareczek w okularkach biurko dalej" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cat_skeleton no wiesz juz dawno wiadomo ze lasek to ciesza bo sa nudne i maja nudne nie ciekawe życie, po tym mozna poznac ze bawi ich byle co, dla logiki robisz cos wiele razy nadzwyczajnego to dla ciebie to codzienność niz przecietnego, a laski sa jeszcze nudniejsze.
  • Odpowiedz