Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mescuda: z twojej listy to tylko czekam na 2, 3 i może 6 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) dla mnie liczą się jeszcze: Epizod 9 i TLOU PART II ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Mescuda: Wszystko co tu padło do tej pory to czekam, chociaż Wicka muszę nadrobić, trójka wygląda świetnie. Dorzucę z anime One Punch Man 2 i nowy sezon Attack on Titan, obie serie już w kwietniu, jaram się.
  • Odpowiedz
@mrocznyprecel: No, ale i tak nie liczą się jakieś szczegóły tylko czerpanie przyjemności z oglądania. Mam nadzieję, że OPM nam zaserwuje porządną dawkę frajdy. W ogóle muszę się spytać czy posiadasz konto na jakiejś stronie, gdzie można odznaczać już oglądnięte serie. Z chęcią bym zobaczył jak to u Ciebie wygląda kolego.
  • Odpowiedz
@FilozofujacyTopor: W zasadzie zakładałem konto na MALu swego czasu, ale słabo używałem. Jak teraz o tym wspominasz to mam ochotę odgrzebać i uzupełnić, żeby mieć porządek i się też tym kierować. No i to może być nostalgiczne doświadczenie. Zrobię to jak znajdę czas i możemy się wymienić, podyskutować.
  • Odpowiedz
@mrocznyprecel: I to jest bardzo dobry pomysł z tym odświeżeniem. Sam mam skromny profil, ale ile spokoju ducha zyskałem przez to, że mam miejsce gdzie od razu mogę sobie wszystko poodznaczać. Jeszcze pokombinować z profilem, żeby swoje zbiory książkowe uporządkować i będzie lepiej.
  • Odpowiedz
@FilozofujacyTopor: Przed czasami przegrywu to panowałem nad tym co oglądam, teraz mam bajzel straszny, tak że taki profil się przyda. Przez świadome przyswajanie popkultury też można walczyć z przegrywem. Systematyczność poprawianie sobie nastroju, to dużo daje. Dzięki za sugestię, poogarniam sobie to i się zgłoszę. Książki też, a do tego filmy i będzie pięknie.
  • Odpowiedz