Wpis z mikrobloga

Brazylijskie Bingo 3! Dziś nie było tak wybitnie jak wczoraj, ale bebzun dalej trzyma formę, trafione 12/16 haseł i PODWÓJNE ULANE BINGO!
1:15 EKSPERT OD ŻYCIA W BRAZYLII stwierdza że w takiej faweli przy plaży to on też chętnie by zamieszkał. A tam ładne domy. I nie wiem czy to był taki zamierzony żart prowadzącego, czy ten głupek myśli że "fawela" to określenie każdego osiedla, a nie biednej dzielnicy/części miasta.
Dopowiedzenie: w 3:28 powiedział to drugi raz. Ok, czyli mam pewność że po prostu jest debilem i traktuje słowo "fawela" jako osiedle.

PRZEPRASZAM, CZY TU BIJĄ? 2:03 Przemooo, chowej kamere, sklepikarz od którego kupiłem red bulka mi powiedział że tu bijo i kradno!! Później #kieleckiulaniec zauważa że bogate zabudowy mają mury (czytaj- ogrodzenia).

szafa vs język... jakikolwiek 2:22 to już się stało wyjazdowym klasykiem- KOKAKABANA; TŁUCZIUS BANDITUS; problem z PRZESZCZEMPCZOSZĆOM; DZISIEJ

3:06 Grażyna obejrzyj mojego vloga, paa, no zoba jakie DUPY TAM CHODZO hehehe KWWIII KWII

3:17 przebitki od Przema ratują hasło SLOŁMOŁSZYN. Ale chyba grubasowi skończyły się pomysły na pseudo-latynoską muzykę, więc podziwiamy plażę z jego standardowym, #!$%@? podkładem muzycznym

SZAFA RADZI 5:00 tym razem nasz miedziany przewodnik sprzedaje poradę żeby nie wypożyczać samochodu jak się będzie w Rio, tylko podróżować taksówkami. Oglądałem kilka serii różnych ludzi z Brazylii, i żaden nie wypożyczał samochodu, w sumie to prywatnie również nie znam nikogo kto by tak robił, więc nie wiem komu on sprzedaje tę poradę. Chyba samemu sobie na drugi raz.

5:38 TŁUCZIUS BANDITUS JA PIERNICZE!

6:00 w knajpie standard- ooo menu MACMACMACMAC

6:26 "wolałbym KURNA"- dostatecznie blisko

7:20 i wchodzi BROWAR. Btw na tym fragmencie widać jak przedłużone są wysrywy bebzuna, i jakie pierdy wstawia. Od wejścia do knajpy do pojawienia się dań mija bite dwie minuty. Dwie minuty #!$%@? kocopołów o niczym. Dowiedzieć można się tylko tyle że CENY steków podobne.

7:45 ale w końcu nadchodzi NAPYCHANIE BEBZUNA! Stek i porcja żeberek zapijana jest KASZASĄ, czyli ichniejszą wódą.

I to tyle z haseł na dziś bo #ussponton pół odcinka spędził w knajpie.
#mocnyvlog
PatoPaczacz - Brazylijskie Bingo 3! Dziś nie było tak wybitnie jak wczoraj, ale bebzu...

źródło: comment_RqdZHauUyUOUveN2sPlPioOiI9J6SI9O.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz