Wpis z mikrobloga

Witam,

chciałbym zapoznać was z moim serwisem:

Gra odbywa się w ogromnej galaktyce na której każdy gracz zaczyna z jedną planetą. Po zbudowaniu kilku budynków oraz zbadaniu podstawowych technologii, można wyruszyć w dalszą podróż i kolonizować kolejne planety. Nie jest to jedyna opcja, bowiem każdy uczestnik może również atakować/rabować swoich sąsiadów i zwiększać tym sobie liczebność surowców które są bardzo ważne aby się dalej rozwijać. Możemy też zakładać sojusze i łączyć się w pakty z innymi graczami, z którymi będzie można wspólnie latać po Uniwersum i podbijać galaktyki. Gra jest darmowa, potrzebujesz tylko zwykłą przeglądarkę i nie znajdują się tam żadne reklamy.

Serwer nazywa się oREgame i jest postawiony na standardowym silniku 2Moons v1.7, poprawione zostało kilkadziesiąt błędow, dodano kilka udogodnień i ostatnio został wgrany nowy moduł Ekspedycji.

W przyszłości będą napewno nowe aktualizacje i ulepszenia, a w dodaku prawie każdy Weekend odbywają się jakieś Eventy.

Serdecznie zapraszam wszystkich na mój serwer oREgame
  • 10
  • Odpowiedz
@oREgame:
Logo jak z lat 90'.
Cała strona jak z lat 90'.
Aby zagrać, ba!, aby zoczyć gameplay, trzeba się zarejestrować.
Nie chce mi się.
Sukces np. agar.io wziął się stąd że wchodzisz i grasz.
  • Odpowiedz
tak, gra wymaga zalogowania bo to gra miedzy ludzmi i tylko ludzmi


@oREgame:
Agar.io również jest pomiędzy ludźmi, a jakoś dało się bez rejestracji.

@oREgame:

Dane właściela [pusto]

Numer telefonu [pusto]

Adres e-mail kiros121212@interia.pl

Więcej informacji

Witam was Serdecznie!


No to dużo tych informacji xD
Po co pola których nie chcesz uzupełniać? Po prostu je usuń. Cała zakładka "kontakt" w takim wypadku zbędna, mail może być w stopce.

zasąpi

Literówki
  • Odpowiedz
@oREgame:
A jak usilnie wymuszasz rejestrację, to daj chociaż intro z gameplayem, coby można było od razu na wejściu stwierdzić czy to gra w moim guście.
  • Odpowiedz
@deryt: tak rejestracja jest wymagana bo kazda gra takiego typu wymaga kilku rzeczy ktore sa przypisane danemu graczowi i musza one zostac potwierdzone przez zalogowanie sie tutaj mozesz zobaczyc jak gra mniej-wiecej wyglada od srodka
  • Odpowiedz
@niemrawy456:
A czy ja powiedziałem że mi się nie podoba gra? Bynajmniej.
Czepiałem się tego że nie da się w ogóle zobaczyć co to za gra bez rejestracji.
I błędów, w tym błąd prawny, za który właściciel portalu może odpowiadać prawnie.
Ja mu mówię co robi źle aby mógł to naprawić. I jak widać już coś poprawia.
Samej gry nawet nie komentowałem.

ps usuń konto 18-minutowa zielonko. Utworzyłeś konto tylko coby
  • Odpowiedz