Wpis z mikrobloga

#fifa19 #fut #fifa

Jakie to jest irytujące. Kupujesz gre za 200 zł i nie można się przy niej rozerwać ani nią nacieszyć. Pewnie nie wszyscy mają tyle czasu żeby grać ciągle division rivals czy fut champions i trzepać grube miliony na jakieś mega karty, więc jedyna nadzieja jest w paczkach, żeby dostać coś lepszego i pograć tym. Ale oczywiście w paczkach wiadomo co wypadnie. Także ta fifa była raczej moją ostatnią. Dzieki EA
  • 12
@reg_edit ja trafiłem IF salaha i kupiłem za to skład. No by wygrywać to trzeba grać. Ja gram w sumie tylko w DR i wbijam 3 golda ( 3k punktów to jakieś 5 meczy tygodniowo ) . Jak zbierzesz na skład to w sumie pozostaje zabawa w sbc
@reg_edit a ile masz hajsu i jaki skład? NIF-ami też się da pograć. Zresztą niektóre fajne IF-y są już bardzo tanie. Za 2-3 miechy to w ogóle już to będzie inaczej wyglądać.
@radlin99: imo powinno być więcej coinsów za mecze, 500-700 wygląda strasznie śmiesznie biorąc pod uwagę ceny topowych zawodników. Jeśli ktoś nie handluje, nie kupuje FP czy po prostu nie ma szczęścia paczkach to nie masz szans żeby samym graniem dorobić się czegoś więcej niż przeciętnego składu
@KrolikMU ale było by fajne granie ciągle na kolosalne składy? Też by to za bardzo sensu nie miało jakbykażdy miał dobry skład . Niestety nie ma złotego środka który by wszystko rozwiązał ale już lepiej jest tak jak jest.
@radlin99: nie mówię żeby za mecz było 2k-3k coinsów ale pomyśl o gościach którzy nie mają czasu spędzać po kilka h dziennie przed konsolą, teraz składy wszystkie też są już kolosalne, choć mamy już prawie kwiecień