Wpis z mikrobloga

zacząłem w podstawówce, potem powróciło mi w gimnazjum na chwilę, a jakiś czas temu miałem sen, że do tego wracam i było fajnie, więc postanowiłem to wcielić w życie XD harpmaster z czasów gimnazjum jednak rozstroił się, a moje próby nastrojenia skończyły się ułamaniem stroika :( nic to, postanowiłem kupić sobie seydela session steel za 2 stówki, coby wejść w to już na serio, i jednocześnie się motywować - że skoro już
@comandantul Grało się kilka koncertów, ale raczej małych, po bupach i niewielkich festiwalach. Nie nazwałbym siebie zawodowcem, raczej to było hobbistycznie, ale ludziom się podobała nasza muzyka :) Obecnie nie gram w zespole bo musiałem zrezygnować z braku czasu (praca itp.).

Gramy głównie na harmonijkach Hohner Marine Band, do tego mam piec lampowy i ukochany mikrofon Astatic JT-30 plus parę efektów.

Nie wiem czy wiesz ale na FB jest kilka grup które
@comandantul Mam wszystkie i najbardziej lubię Crossover, ale Classic też jest spoko. Szczególnie jak się spiłuje trochę ostre krawędzie koło kanału.

Co do video to powinno się coś znaleźć, napisz na priv to wyśle linka jak jesteś zainteresowany ;)