Wpis z mikrobloga

@jakwlesie I artykuł o tym. https://poranny.pl/byly-kandydat-na-prezydenta-bialegostoku-krzysztof-k-znecal-sie-nad-psem-trafil-do-aresztu-nero-jest-juz-bezpieczny-sprawe-bada/ar/13987265#wiadomosci

13 marca osobiście wysłałem maila do białostockiego towarzystwa opieki nad zwierzętami o tym w jakich warunkach przetrzymywany jest ten biedny piesek. Mam nadzieje,ze zwierzak wyzdrowieje i trafi do kogos kto sie nim zaopiekuje i pokocha.
@Docent_nauk trzeba monitorować, bo jak pisałem może też zostać uśpiony jeśli weterynarz stwierdzi, że już tylko się męczy. Dwa złamania martwią mnie najbardziej, nie leczone złamanie może powodować nacisk na tkankę i naczynia, która w konsekwencji może prowadzić do martwicy i gangreny.
@Docent_nauk kura, która wiecznie ich znosić nie będzie. Hype w końcu minie, Nero zostanie zapomniany przez społeczność, a wtedy podzieli los innych zwierzaków w schroniskach, bądź ktoś się nim zaopiekuję ze względu na sławę psa.
@Ghooosty Lepsza śmierć przez eutanazje niz agonia we wlasnym gownie i moczu,ze sznurkiem na szyi,w mrozie i sniegu,w upale i willgoci. Mimo wszystko szkoda tak ladnego pieska. Mogl miec kochajacego opiekuna a trafil do bandy smierdzieli i pzyglupow,ktorzy o siebie nie potrafia zadbać,nie wspominajac o zwierzeciu. Oby karma dl nich wrocila za krzywde ktore mu wyrzadzili.