Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gzres: @wespazjan: @Pantokrator: otóż bardzo ważne kto i co mówi - jeśli kanapowy ziemniak 150kg+ będzie reklamował środek na odchudzanie to zakładam, że raczej go nie kupicie? Jeśli hipokryta wypowiada opinie niezgodne ze swoim światopoglądem to raczej wielu ludzi nie potraktuje tego poważnie
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: To zupełnie co innego. Reklamując skuteczność produktu taka osoba sama byłaby wizytówką i swoistym dowodem na działanie, lub nie. Życie prywatne Kijowskiego nie ma nic do rzeczy przy rozmowie o przyszłości państwa.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wespazjan: ma bo daje pożywkę dla przeciwników - "Hej patrzcie co ten gość mówi! Co on może wiedzieć skoro sam..." - i jeśli ktoś nie zapozna się z innymi źródłami to zakoduje sobie że "zadłużanie dzieci przez PiS" to jakiś wymyśl hipokryty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek jeśli to dobry środek i działa co potwierdza nauka, to nawet jesli grubas powie, że działa, to nadal będzie to prawda. Co innego, jeśli nie da się stwierdzić, czy dana wiadomość jest prawdziwa i opieramy się na autorytecie wygłaszającego daną myśl. Ale tu mamy do czynienia ze stwierdzeniem, które jest jednak obiektywnie weryfikowalne (PiS nie spłaca zadłużenia, tylko kradnie i przekupuje kasą wyborców).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
1. Michalkiewicz nie ma na mieszkanie? Bk z typa, a niby taki ekspert.
2. Kijowski ma w dupie swoje dzieci i nie płaci alimentów? To nic, waźne że ma tutaj racje.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gzres: dzięki za te wnikliwą analizę ale jakbyś przeczytał moje komentarze to byś wiedział, że nie mam żadnych wątpliwości co do prawdziwości tego co ten gość napisał - ja tylko ubolewam nad tym, że "marketing" takich haseł mocno traci gdy głoszą je hipokryci i ludzie, którzy jeszcze nie zdają sobie sprawy z tego co dzieciom szykuje PiS to oleją zamiast się zagłębić w temat
  • Odpowiedz