Wpis z mikrobloga

@reebot ale czy takie hobby ma sens? Ja np. Interesuje się nożami i tam np droższy nóż może się mniej tępić, łatwo się ostrzyć, mieć orgonomiczną rączkę, miec dobry kształt ostrza i na przestrzeni lat, taki nóż może zaoszczędzić nam nie tylko pieniędzy, ale i też nerwów, a taki zagarek generalnie tylko hajs nam zabierze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@reebot ale czy takie hobby ma sens? Ja np. Interesuje się nożami i tam np droższy nóż może się mniej tępić, łatwo się ostrzyć, mieć orgonomiczną rączkę, miec dobry kształt ostrza i na przestrzeni lat, taki nóż może zaoszczędzić nam nie tylko pieniędzy, ale i też nerwów, a taki zagarek generalnie tylko hajs nam zabierze.

@Pieczyw:

Nie wszystko musi być praktyczne.
@Wygryw_z_wyboru to, że kupisz se passata, a np. Nissanem leaf ma znaczenie, bo leafem sobie pojeździsz za półdarmo, nie będziesz miał miodu w silniku i trocin w skrzyni biegów. To że kupisz ubrania w croppie a nie w gucci też ma znaczenie, bo to widać, osoba która nie interesuje się ubraniami może powiedzieć, że to wygląda dobrze, ale też chodziły mnie słuchy, że ubrania gucci są zwyczajnie lepszej jakości. Buty mogą być
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Pieczyw: Co do argumentu z ubraniami to osoba, która interesuje się zegarkami też pozna się na tym zegarku ;)
@reebot:

Szczerze powiedziawszy w naszych polskich realiach jeżeli zobaczyłbym u kogoś przypadkowego Pateka to pomyślał bym że to podróbka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kumpel mi opowiadał że u niego jakiś manager w korpo chwalił się że ma Pateka, nikt mu nie wierzył, gdy podwinął rękaw to połowa