Wpis z mikrobloga

Wszedłem dziś na ten nowy image fortuny i to co oni tam dają do "obstawiania" przechodzi ludzkie pojęcie. Chyba jakieś 0.01% graczy może wyjść tam na jakikolwiek plus. 3 mecze puchar ZEA U-21 i po jednym progu bramkowym w każdym z kursem 1,53-164 max po 2 golach w pierwszych minutach blokada prawie do końca połowy. Dymanie polskich hazardzistów przeszło tam na wyższy poziom. Żeby nie było sprawdziłem jeszcze inne pzbuk, iforbet, totolotek to samo sts nawet nie sprawdzałem ale pewnie to samo. Jeden próg z jakimś dziwnym kursem który po odjęciu podatku daje albo słaby/żaden zarobek potencjalnemu klientowi a bukowi tnie ryzyko że ktoś ich ogra na meczu gdzie będzie dużo/brak goli.
#bukmacherka
  • 11
  • Odpowiedz
@plackojad: Wiesz jeszcze w tamtym roku widziałem że w każdym meczu mieli po starcie over 0,5, 1,5, 2,5 a nawet 3,5 do przerwy na live. Dziś już jest jeden próg z reguły kurs 1,5-1,6 chyba że mecz ma większą wagę LM, eliminacje, dobra liga. Reszta egzotyków to dymanie kogoś kto chce obstawić proponując mu coś co z matematycznego punktu widzenia oraz polskiego podatku jest czymś w rodzaju firm pożyczkowych i ich
  • Odpowiedz
@Triptiz totolotek i totalbet akurat długo trzymają over na pierwsza połowę. Totolotek blokuje zakłady gdzieś od 40minuty A totalbet od końca regulaminowego czasu gry.
  • Odpowiedz
@Abazaba77: Ale mnie nie chodzi o blokowanie over tylko proponowanie zakładów na over dając potencjalnemu graczowi nie tylko jedną możliwość progu bramkowego po niskim kursie.
  • Odpowiedz
@Abazaba77: No reklama reklamą ale ciekawi mnie czy ludzie myślą przy grze ale jak widać nie myślą albo nie wiedzą ile opcji było w obstawianiu na takim np. bet365 jak działał w Polsce.
  • Odpowiedz