Wpis z mikrobloga

@kvvach: Zazwyczaj słodkie pierdzenie, że dyrektywa jest kontrowersyjna i że obie strony mają swoje argumenty, albo że pan poseł nie zapoznał się jeszcze i nie podjął decyzji, albo że nie wiem nie znam się, albo odsyłali do posła Zwiefki.
  • Odpowiedz
@kvvach: Spodziewałem się tego, nie dzwoniłem przecież do tych co są przeciw, bo i po co. A ci co są za, oczywiście słodko pierdzą żeby ten fakt jakoś ukryć.
Wygląda w sumie na to, że europosłowie z PO mają obywateli gdzieś i mają zamiar głosować tak, jak im każe poseł Voss i towarzysz Zwiefka.
Podzwoń, sam się przekonasz.
  • Odpowiedz
@xniorvox: Jakby Zwiefka był jakimś autorytetem xDDD Z jego biurem rozmowa niby bardziej merytoryczna ale gdyby ich przycisnąć to leżą jak 20 zł
  • Odpowiedz
Z jego biurem rozmowa niby bardziej merytoryczna


@xz510: To zapytaj o cenzurę prewencyjną wymuszaną przez artykuł 13 dyrektywy i jak w opinii pana posła to się ma do artykułu 54 konstytucji RP, który takiej cenzury wyraźnie zakazuje.
Dowiesz się zapewne, że nie umiesz czytać albo jesteś foliarzem.
  • Odpowiedz
@xniorvox: Przecież wiem o tym. Jak tam dzwoniłem i zacząłem mówić o art 13 to zaraz usłyszałem żebym doczytał, że w zapisie dyrektywy nie ma nic o filtrach, że nie ma mowy o żadnej cenzurze itd. Mojemu koledze to samo powiedzieli. Czyli standardowa gadka tych co to popierają, jak brakuje argumentów no to zaczynają twierdzić tak jak napisałeś - że nie umiesz czytać lub też jesteś opłaconym botem z googla.
  • Odpowiedz