Wpis z mikrobloga

@Ravalent: nie oplaca grac sie ultimate, lepiej wygrac 5:0 na legendarnym, jak zagrasz wszystkie mecze (w weekend odswiezaja sie czesciej) to bedziesz w top 100 bez zadnego problemu, nawet przegrywajac z 3-4. AA9Skillz na poczatku ciagle wbijal top 100 bo gral wszystkie mecze
@Ravalent: Na poziomie ultimate się nie opłaca jak kolega wyżej wspomniał , musisz bić bota na legendarnym co najmniej 4:0 wtedy będziesz w top 100 raczej na pewno . Na ultimate każdy zawodnik bota ma staty 99 nawet jak to brązowa karta.
@MrErnest24: nie no wiem, ale nie zagram (w weekend LW) , chciałem wbić sobie top 100 teraz tak dla siebie :)
Wiem, że mogę zagrać w nocy i wtedy wpadnie, ale nie o to chodzi.
Zagram jeszcze te mecze + z jutrzejszej aktualizacji i elita 1 zapewniona, trzeba zmaksymalizowac szansę na trafy podczas urodzin fut.

@krzysiek_jarzyna_ze_szczecina: na kartomani jest filmik, ale już go widziałem, to jest z początku Fify 19,
@Ravalent: Bo w 18 mogłeś grać starym systemem obrony a tu się nie da, więc trzeba ograć bota skillem. Też zasiadam jutro , piątek i niedziele żeby wbić e3/g1 chociaż żeby jakieś paczki dodatkowe były na birthday.
@Ravalent: Grałem może ze 2 mecze na Ultimate, ludzie piszą że taki sam poziom jak legendarny tylko że karty mają 99 , według mnie to nie prawda bo przegrałem 2 razy na ultimate i właśnie miałem bardziej wrażenie że gram z jakimś ogarniętym typem a nie botem.

Nie warto grać na tym poziomie to każdy powtarza .
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ravalent: ja się w to trochę bawiłem w fifie 18, do soboty udawalo mi się utrzymać w top top30 (odpuszczalem bo lw). W 19 jest trudniej, udało mi się w czwartek jeszcze być w top 50 grając tylko jeden mecz na ultimate, a resztę na leg. Tak jak jeden z kolegów wyżej mówił: poniżej 70 ovr można próbować już atakować poziom ultimate, fajnie jeszcze jak bramkarz jest zawodnikiem z pola ;)
@Fifi7: ja mam kilkanaście spotkań na ultimate w tej edycji rozegranych. Bilans mniej więcej na remis, z tym że, albo ostre #!$%@?, albo wygrana 1-0 lub 2-1 za którą dostaje mniej pkt niż na legendarnym.

Jedna wygrana 6-0, gdzie dostałem 3500 pkt i do teraz nie wiem jak to zrobiłem xD
@Ravalent: Ja gram jeden mecz ten pierwszy w SB z wyróżnionym składem bo ogarnąłem tydzień temu że nawet jak dostanę baty to dostaje te pkt a nie wiedziałem, ostatnio wpadka i przegrałem po karnych na legendarnym a pkt dostałem xD

Więc jak to też jest że na legendarnym tłukę bota zazwyczaj po te 4:0 a na ultimate to on mnie tak tłucze?