Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z #lodz #zgierz #ozorkow zajmuje się lub zna kogoś kto ogradza działki? Potrzebuje tymczasowe ogrodzenie działki ok 1700m2 z czego jeden dłuższy bok jest ogrodzony bo to somsiad ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moge takie ogrodzenie wykonać sam ale jeżeli macie do polecenia kogoś taniego to w sumie wole zapłacić :)
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@c1nu a sam nie chcesz robić? Może jakaś wymiana pomysłów? :D ja pomyślałem że zaleje słupki suchym betonem i rozciagne na tym siatkę a przytwierdze siatkę do słupków drutem ;) w ostateczności jak nikogo nie znajdę.
  • Odpowiedz
@Sloneczko: nie mam betoniary, prądu ani wody na działce, więc niech firma o to się martwi xD ja potrzebuję boki ogrodzić, z tyłu mam sąsiada, a frontu i tak nie ma sensu, do momentu zakończenia budowy jakaś prowizorkę z siatki leśnej zrobię. Podmurowki żadnej nie robisz?
  • Odpowiedz
  • 0
@c1nu no to samo u mnie, bez wody i prądu ale suchy beton to rozróbie w wiadrze. A z przodu też siatka i bramę zbije z desek. Podmorowki nie bo chce tylko prowizorycznie ogrodzić a po zakończeniu budowy postawić solidne ogrodzenie. U mnie ogrodzenia wyjdzie jak liczyłem 110m i firma jak dzwoniłem to z materiałami i robocizna (zalanie słupków i rozciągnięcie siatki) powiedziała 6k ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Sloneczko: jak chcesz prowizorkę robić to można samemu ;p Ja boki już chce docelowo z podmurówka, więc samemu trochę dużo roboty żeby było ładnie i równo. W dodatku ten pieprzony naciąg siatki, chociaż co raz bardziej sklaniam się ku ogrodzeniom panelowym. Zadzwoń na kaczeńcowa i daj znaka ile zawołali.
  • Odpowiedz
@c1nu: łap telefony jeżeli chodzi ci o ogrodzenie panelowe: 882777987 czekanie około 3 tyg jak w wakacje ogradzałem oraz ogropol trochę taniej ale termin mieli na pażdziernik 518308257. z pierwszego za metr fi 5 brali 86zł ogropol 82zł
  • Odpowiedz
  • 0
@c1nu no i jak tam, zrobiłeś już coś z ogrodzeniem? Ja skompletowałem już wszystko co potrzebne i na środę przywiozą mi stemple i deski szalunkowe do zrobienia dwóch bram. Siatkę już kupilem. I lepsiejszą siatkę na bramy. Dziś kupiłem pile spalinową żeby podcinać stemple, kupiłem Świder do wiercenia otworów, 3 worki suchego cementu i baniak 20 litrów żeby to rozrobic. W zasadzie to skompletowałem nawet więcej niż jest potrzebne ale chcę być
  • Odpowiedz