Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad kupnem kierownicy logitech g920 (raczej używkę) do pogrania w Forze. Jak mi się nie spodoba to sprzedam i wiele nie stracę. Nie mam raczej miejsca na stelaż tylko montowanym ja do stołu, czy takie rozwiązanie jest wygodne?
Drugie pytanie to jak z okablowaniem kierownicy. Co jest podłączone do zasilania? Pedały, a kierownica bezprzewodowo? Czy może wszystko jest na kablu? Nie chcę sobie zawalić mieszkania kablami a chciałbym na miesiąc/dwa pobawic się w Forze. #xboxone #forzahorizon4
  • 8
@Parkero: wszystko jest ze sobą połączone kablami. Do prądu idzie jeden kabel z zasilacza, który podłączony jest do kierownicy. Ja miałem przytwierdzone do niskiego stolika bo mam niski fotel, ale męczyłem się strasznie i kupiłem stojak.
Nie mam raczej miejsca na stelaż tylko montowanym ja do stołu, czy takie rozwiązanie jest wygodne?


@Parkero: Nie jest, stół jest za wysoki w stosunku do krzeseł, a do tego będziesz siedział jak w autobusie. Druga sprawa, mi na dłuższą metę nie chciałoby się za każdym razem do pogrania robić takiej instalacji.
@gappaz
@Ron1n
Czyli stojak to must have jeśli chce się grać komfortowo :/ kurcze, to trochę komplikuje sprawę, bo co jak co zajmuje to sporo miejsca. A jak z fotelem? Macie specjalny? Dałoby radę grać na siedząco na kanapie gdyby był stojak, czy niewygodnie bo za miękko?
@gappaz chodzi o to, że na wprost tv mam kanapę i jakbym miał postawić jeszcze jakiś fotel przed nią, to dodatkowo zmniejsza się odległość między mną, a TV i nie wiem czy by się nadal komfortowo gralo
@gappaz trochę przerażają mnie te wszystkie kable jak widzę na zdjęciach jak to wygląda w praktyce :/ to na pewno musiałbym kupić kierownice+shifts+wheel stand pro
Do tego ogarnąć sobie jakiś fotel do siedzenia.