Wpis z mikrobloga

Mirki dziwna sprawa ale przechodzę do rzeczy.
Znacie jakąś stronkę internetową gdzie można sprawdzić newsy sportowe ? Przeglądałem od dzieciaka onet ale już #!$%@? nie wytrzymałem. Wchodzę a na głównej "SPRAWDŹ JAKIMI SAMOCHODAMI PRZYJECHALI KADROWICZE . MAMZY ZDJĘCIA !!oneone.
Chodzi mi o stronkę która nie jest pieprzonym pudelkiem sportowym , ale też nie trzyma się w 100% faktów jak 90minut .Czyli że jakieś plotki mogą dać ale nie takie gówno newsy jak przykład z onetu.
#mecz
  • 7
@FifaUefa: czytam weszło , ale od paru lat lecą w dół niestety

@oskar-wojciech: niestety odpada , adblocki nie wpuszczą mnie , a nie mam cierpliwośći żeby zamykać pierdyliard reklam.

@Guardis: to wygląda jak joemonster albo mistrzowie. Memy jakieś , informacje o urodzinach Kasi Kiedrzynek , o tym kogo niemiecki polityk zaprasza na swój ślub ....

Trochę zrzędzę ale tak wygląda sytuacja .... chyba z onetem będę musiał się przeprosić
@1906pel: jest tam sporo syfu, bo admin dodaje, żeby zapełnić treściami, ale są tam często fragmenty wywiadów (najciekawsze) etc, śledząc tę stronę raczej nic Cie nie ominie, ale rozumiem preferencje ^^