Wpis z mikrobloga

#mirabelkopomusz Mirabelki, czy ten zestaw jest na początek ok, czy lepiej dołożyć 45 złotych i kupić ten? Mam już dość zwykłych lakierów, które już na drugi dzień zaczynają odpryskiwać, a na kosmetyczkę w tygodniu nie za bardzo mam czas
Czy używacie baz pill off? Wydają mi się kuszącą opcją
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Green81: najlepiej szukaj z lampą 36-48w led, im mocniejsza lampa tym szybciej i dokładniej się utrwardza lakier :) (również odchodzi się już od lamp uv i większość dziewczyn robi na ledach bo są po prostu szybsze), ja bym brała neonail, bo semilac niektóre dziewczyny uczula, chyba ze już stosowałaś i wiesz ze są ok :) co do bazy peel off to koleżanka uzywa i sobie chwali :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@chrystusie semilaca nakładała mi moja kosmetyczka więc wiem, że problemu nie powinno być pod tym względem
@Tangens w takim razie biorę większą, żegnajcie odpryski, nie będę tęsknić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Green81: Używałam semilaca ale niestety mnie uczulił. Teraz używam lakiery shellac są droższe ale to jedyne które mnie nie uczulają, plus odznaczają się w zmywaczy bez acetonu. Baza pell off u mnie się nie sprawdziła. Wcześniej wolałam po prostu odmoczyc, teraz częściej spiłowuje. Możesz też nakładać tylko top hybrydowy a pod spód zwykły lakier, trzyma się podobnie długo a łatwiej ściągnąć, dlatego że spilowujesz tylko top a resztę przecierasz zmywaczem
  • Odpowiedz
@Midonika: a czy używasz shellaca na bazach z neonail albo semilaca?
Mam problem bo mnie uczulił i semilac i neonail, ale robiłam oba na bazie z neonaila. To możliwe, żeby uczulała baza?
  • Odpowiedz
@krave: Nie, używam tylko bazy z shellac, lub żelu z cnd. Wszystko inne mnie uczula.

Tak możliwe że uczula baza. Mnie uczulają bazy, topy, kolory i żele :P

Jestem więc skazana na shellac ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@chrystusie oki doki - poszukałam i w bardzo podobnej cenie jest zestaw właśnie od neonail z 36w lampą LED więc chyba na ten się zdecyduję
Dziękuję za poradę (ʘʘ)
  • Odpowiedz