Wpis z mikrobloga

Dlaczego ci wszyscy bokserzy przed walką na jakichś tam konferencjach stają do siebie twarzą w twarz i udają takich groźnych? Ani to nie wygląda poważnie, ani właściwie fajnie. Ja bym w takiej sytuacji chyba od razu pryknela w twarz śmiechem
  • 10
  • Odpowiedz
Dlaczego ci wszyscy bokserzy przed walką na jakichś tam konferencjach stają do siebie twarzą w twarz i udają takich groźnych?


@jafik: hmm ja to widze tak: w 21 wieku jak 2 inteligentnych facetow ma problem to siadaja przy flaszce i go wyjasniaja-lanie po mordzie to dobre dla jaskiniowcow :)

troche ironia troche prawda :)
(boks nie jest moja ulubiona dyscyplina sportowa-jakby nie wynikalo z komentarza:P)
  • Odpowiedz
@jafik: pozują do zdjęcia, zagrywka medialna. Dodatkowo jest to chyba takie nakręcanie przed walka, ale raczej nie zrozumiesz, bo różowe nie maja tyle testosteronu, który ma tu duży wpływ.
  • Odpowiedz
Ja bym w takiej sytuacji chyba od razu pryknela w twarz śmiechem


@jafik: i to daje doskonały przykład czemu stawianie się w sytuacji kogoś o innej płci nie ma sensu. Niby kobiety mają wyższe EQ, ale zrozumienie sytuacji na poziomie emocjonalnym - zerowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No wiemy wiemy że to tak trochę jak w świecie zwierząt musi być - że testosteron się wylewa i zalewa tego drugiego i całą salę ;)
  • Odpowiedz
@rMp77: o to Chaplin nie był sportowcem? :o
Trochę luzu, to był śmieszek. Przecież czaje o co chodzi, po co tyle powagi na nocnej?
  • Odpowiedz