Wpis z mikrobloga

Tego jeszcze nie grali mieszek z moderacji 4gjd własnie do czegoś takiego się przyczepił

Nie ukrywaj tagów w spoilerze

@a__s @m__b @wykop @Moderacja możecie proszę pokazać mi w regulaminie gdzie to jest zabronione?

PS. A tak w ogolę to co za różnica jak tagi i tak nie działają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykop #moderacjacontent #bekazmoderacji #heheszki


Hej 4gjd nie zaglądaj w spoiler bo palpitacji serca dostaniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
k1fl0w - Tego jeszcze nie grali mieszek z moderacji 4gjd własnie do czegoś takiego si...

źródło: comment_zFUSObMjlYv3yRylcN0gUYDAeUngtlpb.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@strumienzgor i tak zakopiesz, jak chcesz to rób ja tylko chciałem sobie tutaj posmieszkowac z tej decyzji.
Legendy tutaj krążą o moderacji ale tego to się nie spodziewałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@k1fl0w: Bo na tym gównoportalu prościej jest klepnąć warna niż cokolwiek naprawić, michau chyba za bardzo sobie wziął do serca, że prowizorki są najtrwalsze i teraz cały ten portal to jedna wielka prowizorka, tagi popsute, wyszukiwarka popsuta, powiadomienia popsute, 2fa na mobilkach dalej działa do dupy, szybciej by było wymienić co nie jest popsute, ale nic nie przychodzi mi do głowy xD
Przecież #!$%@? o tym bugu ze spoilerem wiadomo
  • Odpowiedz
@k1fl0w: po prostu dam zachowuj się jak człowiek, a nie wychodzisz z założenia, że sobie będziesz #!$%@?ł ludzi, bo nie ma tego w regulaminie.
  • Odpowiedz
chyba sobie jaj robisz, naprawdę ten portal jest aż tak popsuty?

@k1fl0w: Pewnie z 5 lat temu hindus, który klepał kod wykopu zmarł z odwodnienia podczas srania na ulicy i teraz każdy boi się ruszyć bo nikt nie wie jak to działa.
  • Odpowiedz
@przesympatyczny_pan: uuu... jaki ekspert się znalazł, od kiedy praktykujesz takie diagnozy przez internet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

przesań się ośmieszać i doceń, że pozwalam się Tobie tutaj wypowiadać mimo, że mnie czarnolistowałeś
  • Odpowiedz