Wpis z mikrobloga

Prawie półtora roku temu dodałem poniższy wpis, w niedzielę dopełni się zakończenie (ʘʘ):

"Ale film o Kubicy to byłoby złoto. Ja to widzę tak (nie wszystko musi być aż tak zgodne z prawdą):
Na początku pokazują młodego chłopaka ledwo po upadku komuny jak to tam widzi jakiś gokard i nie chce z niego wyjść mimo namów ojca. Później zaczyna trenować, ojciec z trudem szuka kasy i sponsorów (brak wsparcia z PL), odnosi sukcesy, trafia do Włoch gdzie wygrywa puchar jako pierwszy zagraniczny kierowca. Gdzieś tam pokazane, że inne ekipy mają duże budżety a on z jakąś przyczepką tylko. Później pnie się na szczyt, trafia do F1, jakieś lepsze momenty z wyścigów F1, podia i nagle wypadek w Kanadzie. Tutaj dramaturgia niezła, nie wiadomo czy przeżyje itp. Wielki powrót i zwycięstwo na tym samym torze na którym miał wypadek. (Jak siedzi w bolidzie to ma flashbacki z wypadku). Później pokazują jak jeździ, jakie wskazówki daje inżynierom, rozwój auta itp. Jakiś konflikt między nim a ekipą w sprawie brania udziału w rajdach, nagle wypadek. Lekarze zastanawiają się czy nie amputować ręki, ściągnięcie najlepszego lekarza, operacja. Tutaj pokazana walka Kubicy o powrót do zdrowia, gdzieś tam w tle rozmowy innych, że nigdy nie wróci już. Powrót do WRC, jakieś wypadki, ostatecznie wygrana w WRC2. Dalsza walka o powrót do F1 i końcowy kadr: Kubica siedzi w bolidzie, widok z 1 perspektywy na ręce na kierownicy, zegar odmierza czas, światła zmieniają się z czerwonych na zielone, obraz się przyciemnia, słychać tylko dźwięk przyspieszania bolidów. KONIEC.

Gdzieś tam można wpleść wątek miłosny, ale nie wiem jak to tam wyglądało u niego, jakieś konflikty z Nickiem Heidfeldem - że był faworyzowany i coś tam jeszcze można by dodać."

#kubica #f1

ssoo - Prawie półtora roku temu dodałem poniższy wpis, w niedzielę dopełni się zakońc...

źródło: comment_zczjXfaWNiosyq8pFTpM4dvVQlE4b8Nc.jpg

Pobierz
  • 13