Wpis z mikrobloga

@Noctis1:
Protip na D:
Możesz powiedzieć że raz po raz np na miesiąc masz ataki, migocze Ci przedsionek, iedyś byłeś dawno temu w szpitalu i chodziłeś z takim czymś przyklejonym do klaty cały dzień (holter - doczytaj co to), dali Ci takie małe białe tabletki (Captopril) zebyś jadł jak Ci duszno i Cię kłuje w serce (powinieneś wyżebrać w aptece bez recepty i powiedzieć że doniesiesz) I już masz D dokumentacje
@#!$%@?. Kuhwa nie chodzi o to czy się zalapie do rezerwy xDDD Tylko o to czy procesor mnie nie #!$%@? w tym roku, w tym semestrze nie bylem jeszcze na zajeciach, a zaliczyc trzeba. Po praktyka lch #!$%@? wie jak będzie.
@#!$%@? a to nie jest Jakoś tak że mają dostęp do dokumentacji chorób czy coś? xD jak by ktoś mial jakaś chorobę co by mu uniemożliwiala służbę, chyba są na to przygotowani, co? xD
@Noctis1: ja to robiłem dawno temu, baardzo dawno. Najlepiej jakbyś znajomego lekarza miał. Albo się dowiedział od kiedy muszą być w gabinetach elektroniczne rejestry i powiedz że leczyłeś się wcześniej. Ale jak to tylko szkolenie teraz wojskowe ma być, to te kilka tygodni Ci odroczą z inną grupą jeśli chodzi Ci o problemy ze studiami.
@#!$%@?. Właśnie przełożenie tego nie jest możliwe, no chyba, że polamiesz sobie wszystkie ręce i nogi. Koledzy chcieli zmieniać terminy bo: próbne egzaminy zawodowe, lub szkolenie bhp w poniedziałek za tydzień w zakładzie i ni #!$%@?. Tym bardziej mnie nie przełóża.