Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@avoner: @frytex2: to nie do końca tak jest z tym CSSem. W edytorze theme'ów do miui jest bardzo dużo zmiennych kolorów. W utworzonym już pliku mtz są kolory, owszem... Tylko że są to tylko te, które zmienił autor, a reszta zostaje z defaultowego theme'u. Te czarne motywy są niedopracowane, bo autorzy zazwyczaj sporo zmiennych omijają, zostawiając podstawy. Ja osobiście pracuję nad swoim czarnym motywem, ale trzeba zmieniać wszystko na czuja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@souriss: i teraz zobacz: szukam dobrego motywu dość systematycznie i od dawna.
i było średnio.
A dzisiaj komuś kto ma inny telefon chciałem tylko pokazać jak działają motywy w xiaomi... i kliknąłem pierwszy lepszy... i petarda :)
  • Odpowiedz
@frytex2: ja źle szukałam, bo w słowach kluczowych zawierałam: dark, black, gray, bla bla bla. A to trzeba było iść na czuja, walić nazwy. :D
Widocznie tak musiało być! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@souriss: Nadal używasz berahthraban? Wyszły jakieś minusy po dłuższym czasie? Czy może znalazłeś coś lepszego? Od wczoraj mam #xiaomi i szukam ciemnego motywu. Ten wydaję się być ok, tylko muszę się nauczyć jak zmodyfikować wskaźnik baterii, bo ta mikroskopijna liczba wewnątrz ikony to jakiś żart.
  • Odpowiedz