Wpis z mikrobloga

@goomba-pl: Mam wszystkie konsole i nie gram w gry tak badziewnie wyglądające. Nie po to kupuje sprzęt za tysiąc + by grać w gówno grafike. Nie ma to jak RDR2/GOW czy Forza, a nie pixeloza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@goomba-pl: A może nie? Dodanie kilku postaci i zmieniona grafika. Wystarczy wejść na porównanie. I takich gier sporo na switch jest i ciągle wychodzą. Znowu Link gówno remake w 2d, A to Kart 8 całkowita kopia, a to Mario Deluxe znowu kopia. Nowa generacja, a po kotletach ciągle jedzie. Kupiłem przeszedłem i leży konsola jak u większości ludzi. Sporo sprzedaj osób, bo ile można grać w kotlety, a indykami gardzę
  • Odpowiedz
@goomba-pl: Znam wyniki, ale często jest tak,że ktoś sprzedaje zaraz i potem kupuję,bo wyjdzie jakaś jedna gra po czym znowu sprzedaje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na wykopie tego pełno było postów ( ͡° ͜ʖ ͡°) I co,że rozbudowana skoro dalej to samo co poprzednio było? Dalej to kotlet. Dla większości na pewno to nowe gry, ale to nie znaczy,że nie powinni zrobić
  • Odpowiedz
@epi: Ale akuart w recenzjach ot serio wypadło słabo. Mil być jakstare finale, tymczasem jest mialki, postacie sa zdublowane, w rzeczywistości wybór bohaterownie ma żadnego znaczenia
  • Odpowiedz