Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BeCometA: trochę lepiej, ale dalej drogo. Jak to się stało, że przyszła refleksja? Czyżby liczba rejestracji nowych kont nie szła wg założonego planu?
  • Odpowiedz
@Vincenzo: szła aż za dobrze. W pewnym momencie powstał gigantyczny backlog użytkowników oczekujących na zatwierdzenie KYC, który wymusił przesunięcie pracowników z supportu z .com na .je

Wspomniałem już w poprzednim wpisie na temat .je, że zespół Binance pracuje nad obniżeniem prowizji. Zajęło to chwilę, ale zmiany są zdecydowanie z korzyścią dla użytkowników.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BeCometA: hehe, jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakby dobrze szło, to jaki jest sens obniżania prowizji, skoro są jelenie chętne tyle płacić? Sorry, ale bujać to my, a nie nas.
  • Odpowiedz
@BeCometA: nie bierz tego do siebie, bo moje docinki nie są personalne. Po prostu początkowa oferta była dość gówniana, a teraz jest troszkę lepsza. Wiadomo, że jesteś stronniczy, bo reprezentujesz Binance, więc oczywistym jest, że masz za zadanie uprawiać dobry PR.

Niemniej jednak rzekome ogromne zainteresowanie nie idzie w parze z obniżaniem prowizji, bo z biznesowego punktu widzenia mało w tym sensu (no albo jest w tym jakiś sens, którego ja
  • Odpowiedz