Wpis z mikrobloga

  • 0
Przesyłał ktoś obraz one plus-smarttv? W starym telefonie (Samsung A5) obojętnie jaka apke zainstalowałem to śmigało, też na yt. Mam od tygodnia one plusa 6 i ani razu nie udało mi się przeslać obrazu. Na yt obraz się nie wyświetla a głos słychać z komórki a aplikacje jak już się włączy filmik na telewizorze to co 2s się zacina.
Telewizor samsung ue55mu7xxx

#oneplus #samsung #telewizory
  • 7
  • Odpowiedz
@uafar: chodzi Ci o ten przycisk przerzucenia obrazu na TV w aplikacji YT? Mam własnie taką kombinację jak piszesz i działa, kolejkowanie tez. Jedynie często bardzo długo próbuje załapać żeby odpalić filmik. Np oglądam tv, przerzucam YT na tv i odpala się apka yt na tv i czeka i czeka i czeka, aż w końcu załapie i odtwarza, potem już jest ok.
  • Odpowiedz
@uafar: u mnie na op3 na customach działa, u różowego w op6t na stocku też. Ale castowanie nie działa tak że dany filmik jest przesyłany z telefonu, telefon mówi tylko telewizorowi co ma zacząć odtwarzać z internetu
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kwiateusz nie używałem przysyłania z belki. Próbowałem to robić jak na starym telefonie, tzn aplikacjami albo bezpośrednio przez yt. Na starym telefonie to mega dobrze działało w kilka sekund miałem wszystko a tu TV z yt chwila czernieje a później powraca do stanu sprzed próby przesłania a na telefonie w yt jest kolejka itp i odtwarza sam dźwięk w telefonie.
  • Odpowiedz
@uafar: Pewnie, że tak. Na Oneplus 6 przesyłanko działa u mnie prawidłowo. Bez żadnych zewnętrznych apek, wchodzisz w ustawienia>połączenie urządzeń bluetooth&>ustawienia połączeń>przesyłanie. Wszystko bangla. I przycisk z apce z youtube też.
  • Odpowiedz