Wpis z mikrobloga

@lsxol123: o i to jest wartościowy kontent, którego na tej stronie brakuje. Zamiast realnie wskazywać błędy logiczne lewactwa (aczkolwiek delegalizacja broni ma masę innych argumentów od bzdurnego "nie będziemy się zabijac"), to konserwy wolą wrzucać memy o bolących dupach gejów, czy "cooorvieniu się obrzydliwych feministek"
  • Odpowiedz
guwniaka trochę łatwiej zmajstrować niż pistolet ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Lipathor: No by stworzyć jednostrzałową strzelbę to w zasadzie potrzebujesz gwoździa i dwóch rur, a by stworzyć dziecko to już potrzeba płci przeciwnej( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lsxol123: Tutaj drodzy państwo klasyczny przykład prawackiego debilizmu, porównywanie dwóch kompletnie różnych i oderwanych od siebie rzeczy z pominięciem całej złożoności problemu. Tak zwany chłopski rozum a więc, kluczowy element zaplecza naukowego prawackiej szkoły polisymejking.
  • Odpowiedz
@Lipathor: Przecież zmajstrowanie pistoletu może się #!$%@?ć w dowolnym warsztacie ślusarskim XD

On nie musi mieć gwintowanej lufy, ani zamka swobodnego. Nie musi strzelać na pół kilometra. Wystarczy, że wystrzeli raz, z odległości pięciu metrów tak czy siak można kogoś zabić.
  • Odpowiedz
guwniaka trochę łatwiej zmajstrować niż pistolet ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Lipathor: tak szczerze to zależy gdzie mieszkasz i jakie masz znajomości. Przegryw z odpowiednio podłego miasta prędzej załatwi broń niż samicę do rozmnożenia.
  • Odpowiedz
@johnny_tomala: według mnie to powinienem dać też #bekazprawakow za co bardzo przepraszam, że go pominąłem, bo według mnie obie te rzeczy, aborcja jak i dostęp do broni, powinny być powszechnie legalne. Mniej kija w dupie, a więcej dystansu. Nie wszyscy od razu Cię atakują i nie jesteś całe życie na froncie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
guwniaka trochę łatwiej zmajstrować niż pistolet ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Lipathor: no ja nie wiem, na zdobycie pistoletu potrzeba kasy, na zrobienie dziecka bez gwałtu trzeba zgody drugiej osoby
  • Odpowiedz