Wpis z mikrobloga

#komputery #olx Witam komputerowych świrów... :) mam pytanie co do ogłoszeń z OLX.pl, chodzi mi o komputery za 1600 zł no wiecie takie tam tanie składaki co prawda, możecie brać mnie za totalnego idiotę lecz mój znajomy kupił pół roku temu taki zestaw i nadal mu działa bez żadnej usterki czy innych zawieszek zastanawiam się lecz wszyscy mówią kurr... na ch*j to kupujesz jak to tanie gówno a ja tam potrzebuje taniego kompa... i proszę o pomoc Mirków którzy umieją kupować (jest to „firma” która sprzedaje )
  • 5
  • Odpowiedz
@Dziurkaczdofarby-14: kupowaniie na olx to tak jak bys poszedl do rolnika zeby dal Ci ziemniaki bez skorki :P
NIe polecam i nie kupowalbym takich skladakow lepiej isc do zaufanego sklepu i sammemu dobrac sobie podzespoly , i za 1600 sama pake z i5 powinienes zlozyc spokojnie - Ja tak robie co pare lat jak PC sie zaczyna smazyc , ostatnio bylo rok temu i zlozylem za 12K sprzet na najnowszym
  • Odpowiedz
@Dziurkaczdofarby-14: Nie bierz z olxa bo tam łatwo praktycznie każdy mocno zawyża ceny swoich zestawów ( i swoją drogą to jakby nie był to każdemu wszystko działa na ultra xD), nie bierz też gotowców z marketów bo są średnio opłacalne.

Najlepiej napisz na forum benchmark.pl albo innym i tam ktoś ci na pewno doradzi co za ten hajs kupić ()
  • Odpowiedz