Wpis z mikrobloga

#ciekawekryptowaluty
#kryptowaluty
#semion

Zakładam nowy tag pod którym będę pisał. Będę pisał wyłącznie pod takiem #ciekawekryptowaluty oraz #semion
Tym samym nie będę śmiecił na głównym tagu. :) no i wiadomo na tagach o nazwach dedykowanych danemu projektowi czyli np #teloscoin #primestone itd. Ale nigdy na tagu #kryptowaluty oraz #bitcoin

Na tagu #bitcoin jedynie na temat BITCOIN będę pisał.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ile jeszcze twoich kont będę musiał wrzucić na czarno?


@multiwitamina: Decyzja czy dodasz mnie na czarno i ile kont dodasz nie jest w mojej kompetencji. Proszę samodzielnie przeanalizować sytuację i dokonać odpowiednich decyzji w powyższym zakresie.
  • Odpowiedz
@SemiON: Serdecznie witamy nowe konto naganiacza na shitcoiny!

Jeśli to nie tajemnica to podziel się z nami ilu ludzi planujesz naciągnąć i na jakie kwoty?

Jeszcze raz witamy, tutaj poczujesz się jak w domu wśród innych kryptonaganiaczy :) Powodzenia!
  • Odpowiedz
Jeśli to nie tajemnica to podziel się z nami ilu ludzi planujesz naciągnąć i na jakie kwoty?


@69btc: Nigdy nie naciągnąłem nikogo na żadne kwoty. Piszę o danej kryptowalucie i nie interesuje mnie czy ktoś kupuje daną kryptowalutę czy też nie. Nie obchodzi mnie to czym handlujecie.

Ja omawiam daną kryptowalutę którą uważam za interesującą, jednak nie sprzedaję jej nikomu ani nie czerpię od nikogo żadnych pieniędzy z tego
  • Odpowiedz