Wpis z mikrobloga

Krótka i głupia historia, pożyczyłem kiedyś członkowi rodziny pieniądze, a ten przez dłuższy czas się nie odzywał, po 9 miesiącach dał znak życia i poinformował, że pieniądze zwróci poprzez psc (dlaczego? nie mam pojęcia), założyłem i zweryfikowałem konto, dostałem od niego kody - wszystko doładowane, pięknie, po jakimś czasie okazało się, że zadzwonił do psc o zablokowanie tych pinów, obecnie ostatnie doładowania na moim koncie (ponad 1000 zł) są zablokowane, członek rodziny grozi policją i prosi o oddanie dostępu do konta (???), które jest w stu procentach moje - nie ma do niego jakiegokolwiek dostępu, grozi mi cokolwiek prawnie za użycie na moim koncie kodów, które on kupił gotówką?
#psc #paysafecard #kiciochpyta
  • 2
@XireNov: ja w zasadzie nigdy tego nie używałem, stąd to pytanie. W każdym razie to absurdalne, że ktoś kompletnie bez jakiegokolwiek dowodu tożsamości może sobie zadzwonić i zablokować kody na czyimś koncie, teraz muszę się męczyć z odblokowywaniem tego, najgorszy system płatności ever, jak tylko odzyskam te pieniądze to od razu przesyłam je na konto i usuwam tam konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)