Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Elszu: @krzy_siek: @Packa: gym miał nazwę od figurki, której już dość długo nie ma, pewnie ktoś to zweryfikował i usunęli. W każdym bądź razie szkoda, bo to było 10 metrów od wejścia do domu. Ale z drugiej strony, wiecznie siedzieli tam mieszkańcy pobliskiego bloku, że nawet w układ z nimi wchodziłem, że oni na noc a ja w dzień stałem.
ostatnio ingressowcy wzięli sobie za punkt honoru by dokuczać graczom pokemon go i zgłaszają nagminnie portale, które przedawniły się lub np. są na terenach szkół


@orzel90: to jest bardziej walka pomiędzy frakcjami w ingresie. Moje miasto jest aktywne zielone, miasto 20 km obok jest niebieskie. Pewnego razu zrobili najazd i pozgłaszali portale w i przy szkołach oraz nieistniejące do usunięcia.
Przez Pokemon Go to idzie szybko bo w Ingresie to Niantic
@orzel90: a ja nie. Pomagają mi gracze z pokemonów robić portale i w takim gównie jakie czasem widzę to nie chciałbym grać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym statystycznie częściej to portal znika z winy skarg właścicieli terenu na pokemoniarzy.
@orzel90: no przed pogo nikt nie wiedzial o ingresie a przez pogo i do nich zaczeli sie przypieprzac.
Potem skargi na graczy pogo pousuwaly im fajne portale do farmienia a dodawanie nowych bylo wylaczane xD
@orzel90 powtarzasz się i właściwie to nie masz argumentów dlaczego miałoby się tak stać. Ból dupy możesz mieć jedynie o to, że nie wszystko z ingress jest w pokach. Jak znika w pokach to bardziej to odczuwalne, bo jest mniej po prostu. Weryfikowane czy coś dalej istnieje to dobra rzecz. Tego typu gry miały wyciągnąć graczy z domu, więc jaki sens odwiedzać miejsca, których już nie ma?