Wpis z mikrobloga

@Adass: Cóż ja ze swojej strony NIE POLECAM Caanana. Na początku wszystko ok, potem rotacja trenerów (i zero wiedzy kolejnych na temat postępów konkretnych psów), odwoływanie terminów (jednostronne - oni odwołają, to przekładamy, Tobie coś wypadnie - lipa). Wskazówki, nie ukrywam, przydatne, ale brak ich weryfikacji (bo praktycznie co weekend kto inny niż poprzednio, kto nie wie na czym stoi pies/właściciel, przez co niektóre psy na zajęciach robiły to co mają
@mannoroth Może jeszcze nic straconego ?

Poza tym trzeba pamiętać że szkółka to jedno, ale najważniejsze to stosowanie pewnych zachowań w codziennych relacjach z psem. Nikt za nas go nie wyszkoli, trzeba codziennie pracować (ʘʘ)
@Iamamm: Pies już ogarnięty, spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mieliśmy i mamy nadal świadomość, że wychowanie psa to przede wszystkim praca własna. Nie ukrywam, że wskazówki ze szkoły były pomocne, ale sposób prowadzenia i organizacji zajęć - delikatnie mówiąc, nieprofesjonalny i niepoważny.
@mannoroth ja dziś byłem pierwszy raz w caanana. Skusiła mnie opinia na Google mapsach. Dużo gwiazdek etc etc. I pierwsze wrażenie bardzo dobre. Co prawda na zajęciach miał być jeszcze jeden pies który nie dotarł i byłem sam ze swoim. I przez to że byłem tylko ja, tą dzisiejszą lekcję miałem że darmo. Na każde moje pytanie dostałem odpowiedź, jakieś rady, wskazówki. Chyba ogólnie nie mam do czego się przyczepić.