Wpis z mikrobloga

@wanghoi: nadal czekam na choć jeden, konstruktywny i obiektywny komentarz z odpowiedzią na twoje pytanie, bo jak na razie same trolle. Aż mi się #!$%@? smutno robi, że nikt nie jest w stanie podać choć jednego prawdziwego sukcesu niemalże 4-letniemu rządowi.
  • Odpowiedz
No chyba, że sukcesem jest rozdanie pieniędzy


@wanghoi: Oczywiście. Cytując wielkiego ekonoma (według którego 3*1.2=4.5): "wzrasta poczucie godności, wysokiej samooceny, zaradności i bezpieczeństwa".
  • Odpowiedz
@wanghoi: Polska wstala wreszcie z kolan. Pis przynajmniej dal pieniadze ludziom. Telewizja publiczna wreszcie jest apolityczna a prokuratura i sądy niezalezne.
Ile ci Soros placi?
  • Odpowiedz
@wanghoi: Nie jestem pisiorem, ale zaostrzyli kary za znęcanie się za zwierzętami i wprowadzili (albo znowelizowali) ustawę o pracy dla więźniów. Nie kojarzę teraz czy coś jeszcze ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wanghoi: polecam przeczytać komentarz do którego napisałem tamta odpowiedź
Autor napisz ze co to za gówno praca jeśli nie przekroczy się jej w jednym miesiącu
  • Odpowiedz
Podniesienie kwoty wolnej od podatku do 8 tys. zł. Zmiana tylko dla najbiedniejszych no ale jest

Obniżenie VAT do 22 proc. (z obecnych 23 proc.).


@varmiok: coś mnie z tym vatem ominęło? Z tego co wiem to właśnie zablokowali jego obniżkę. A z kwotą wolną to jest kpina, ta "większa" przysługuje ludziom zarabiającym do 670 zł miesięcznie. To jest dramat.

Mimo, iż rząd zapowiadał, że w 2019 roku wprowadzi kolejne zmiany w kwestii stawek opodatkowania i samego progu zarobków, to na razie stawki procentowe się nie zmieniły i
  • Odpowiedz