Wpis z mikrobloga

Jaki syf zrobił się na wypoku najlepiej widać po tagu #rozdajo. Co prawda nigdy nie brałem udziału w tego typu akcjach, ale zawsze widziałem co się przewija w gorących. Firmy rozdawały gadżety reklamowe celem uzyskania taniej reklamy, a Miraski pod tym tagiem prezentowali cały repertuar. Do rozdajo trafiały pocztówki, płyty z grami, bony rabatowe, ale także rzeczy droższe, takie jak telefony i inne sprzęty. Następnie OP ogłaszał zwycięzcę, wysyłał fanty i zostawał zaufanym, słownym, prawilnym wykopkiem.
Obecnie pod tym tagiem dzieją się takie cuda, że szkoda strzępić ryja aby to opisać. Zresztą każdy widzi ten syf.
  • 4
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: To, że nie widzę problemu nie oznacza, że go nie ma. No i najważniejsze - nie irytuję się. Po prostu napisałem o tej patologii na tagu. To normalne, że nie każdy wykopek będzie tu umieszczał ciekawe treści - tak jak robisz to Ty. Ale ten szlam pod rozdajo wylewa się przez niesłownych opów oraz innych wykopków plusujących to. Z porządnie działającego tagu zrobili heheszki.
Na mojej czarnej liście są tagi,
  • Odpowiedz