Wpis z mikrobloga

podsumujmy - (myślę, że wypłaty za moderowanie czata będą obniżone bo dużo niewygodnych pytań padało)

- oczywiście pytanie o wagę obrócone w żart, że waży 184 kg i ma 138 cm wzrostu bo ludzie mu nie wierzą, że jego waga to 106 a 112 kg, dalej znów ból dupy o jego wymiary i dane, jaką miseczkę nosi

- POZDROWIŁ WYKOP - ale to wymuszone bo ktoś mu napisał aby pozdrowił także takie pozdrowienia nie od serca

- pytania od wagę wyraźnie #!$%@?ły, w kilku momentach już lekki pisk się zaczynał ale skuteczne banowanie pomogło i Ponton wybrnął ale ból dupy pozostał bo o tej wadze sobie "heheheh żarciki robił" ale piekło, wyraźnie zapiekło

- czemu nie ćwiczy na poddaszu? - BO NIE MA KIEDY - a poza tym nie robi postępów, waga stoi w miejscu (O TAK) - no ale nie ma czasu na ćwiczenie, zabiegany jest a na to trzeba mieć czas

- ktoś się pyta kiedy spotkanie z widzami - no planuje jakieś ale on chciałby tak jak Burak robi i może się do niego podłączyć i razem zrobić i znów ból dupy, że na takie spotkanie wtedy może ktoś przyjść z wagą HEHEHE

- na super pikantną pizzę do Krakowa nie pojedzie - NO BO MÓWICIE, ŻE ON JEST ZA CIENKI W PIKANTNYM

- czemu Cytrynę trzymasz w ciemnościach jak Cię nie ma? - no bo ona lubi i jej to nie przeszkadza, nie wie jak wybrnąć to gada, że pies ma dostęp do reszty parteru ale w wiatrołapie ciemnym jej najlepiej

- kiedy zrobi badania? no oczywiście macanie za tył głowy jak tu skłamać - no kurnia muszę zrobić ale wiecie odezwał się do mnie jakiś koleś, mieliśmy razem jakąś akcję krwiodawstwa zrobić ale wiecie on się nie odzywa no to badań nie będzie póki co a poza tym nie lubię się kuć - przypominam badania miały być w pierwszej połowie maja 2018, następnie na początku 2019 roku

- czemu takie ziarno na kamerze - no wiecie bo to internetowa kamera, nie ma czego tu wymagać - WIĘCEJ SPRZĘTU NIŻ TALENTU, oczywiście jakieś tam echo jest mimo super kocy zamiast zasłonek, tyle kamerek ma ale oczywiście live jebnął z
internetowej kamerki z #!$%@?ą jakością

- na koniec co mnie najbardziej #!$%@?ło, ktoś pyta o playlisty i on szuka, pokazuje swój kanał, wchodzi w playlisty i tam wszystkich nie widać no i trzeba kliknąć w utworzone playlisty i się wyświetlą wszystko, Ponton już najechał na tę belkę ale #!$%@? jej nie wcisnął po czym widać zakłopotanie i nie wie jak pokazać swoje playlisty wszystkie więc przechodzi na stronę mocnyvlog i szuka - UDAJE SIĘ ZNALEŹĆ - EKSPERT TECHNOLOGICZNY

#mocnyvlog #ponton
  • 4
@astri: a to sorry, zasugerowałem się czyimś wpisem że go usunął. Czyli jednak nie kunktatorstwo i sciema, tylko to co w przypadku ujawnienia numeru Kasandry- zalany tłuszczem mózg nie zarejestrował tego co wrzucił